Wyłazy marki Dakea – jakość potwierdzona 5-letnią gwarancją

Wybierając wyłaz dachowy, warto wziąć pod uwagę jego parametry techniczne. Kolejnym, ważnym czynnikiem jest producent. Szukając danej marki, należy postawić na sprawdzonych producentów o wysokich referencjach. Fima Dakea uchodzi za lidera w produkcji takich przedmiotów jak okno dachowe, wyłaz, itp. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto postawić na wyłaz Dakea. Zobacz!

Sprawdź kołnierz do dachówek płaskich!

Inwestując w wyłaz dachowy, warto postawić na jakościowy produkt z gwarancją (pixabay).

Dlaczego marka Dakea?

Podczas zakupu produktu, często zastanawiamy się, jak długo zachowa on swój stan. Chcąc uniknąć kosztownej wymiany towaru, warto zainwestować w produkty o kilkuletniej gwarancji.

Marka Dakea to znany i doświadczony lider na rynku. Okno dachowe Dakea posiada aż 20-letnią gwarancję. Poniżej przedstawiamy zalety wyłazów Dakea.

Szeroki wybór

Marka Dakea oferuje wyłazy w różnych rozmiarach. Warto pamiętać, iż 1 metr kwadratowy prześwietla od 8 do 10 metrów powierzchni podłogi. Dzięki tak szerokiemu wyborowi możesz dostosować rozmiar wyłazu do powierzchni przeszklenia, dzięki czemu wnętrze stanie się bardziej doświetlone.

Kolejną, dodatkową funkcją wyłazu Dakea jest wentylacja. Marka Dakea oferuje wyłazy wyposażone w chromowaną klamkę, która zapewnia wietrzenie pomieszczeń.

Marka Dakea oferuje również wyłazy otwierane na różne sposoby, dzięki czemu wybierzesz dogodną dla siebie opcję.

WYŁAZ DACHOWY DAKEA CONTROL+ 45×73 (budujemy.eu).

Wyłaz dachowy Dakea – produkt o 5-letniej gwarancji

Wyłazy dachowe Dakea są produkowane z impregnowanego drewna sosnowego. Dodatkowo niektóre modele zawierają kołnierz paroprzepuszczalny, który zapewnia pokryciu dachowemu ochronę przed przeciekami. Wyłazy Dakea wyposażone są w szyby o odpowiedniej grubości, odporne na różne czynniki atmosferyczne.

Wyłazy zawierają aż 5-letnią gwarancję!

Sprawdź wyłaz Dakea Flex!

WYŁAZ DACHOWY DAKEA FLEX 45×73 (budujemy.eu).

100% gwarancji = 100% satysfakcji

Marka Dakea oferuje testowane i sprawdzone pod kątem jakości wyłazy dachowe, wykonane z wytrzymałego, jakościowego i naturalnego drewna. Produkt zawiera 5-letnią gwarancję, dzięki czemu zyskasz 100% satysfakcji z zakupu! Jakościowy produkt = zadowolony klient!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.