O NAS

Nasza przygoda z materiałami budowlanymi sięga 2006 roku kiedy to po raz pierwszy usłyszeliśmy słowo „papa dachowa”, „gazobeton” „bloczek betonowy”. Z czasem okazało się, że to nie do końca to – i całe szczęście…. 🙂

To Wy klienci ukierunkowaliście nas głównie na specjalizację w dziale okna dachowe, akcesoria dachowe jak również narzędzia dla branży dekarskiej.

To dzięki WAM w tej chwili to co robimy – robimy z pasją – to nasze „OCZKO W GŁOWIE”. Każdy dzień pokazuje nam nowe spojrzenie na Wasze oczekiwania i potrzeby.

Za ten ogromny kosz wiedzy jaki otrzymaliśmy od każdego z Was chcemy się  dzielić teraz  fachowym wsparciem, informacją, rzetelnością i nietuzinkowym podejściem do każdego z osobna. Odwzajemniając się Wam chcemy przekazywać naszą wiedzę i doświadczenie, służyć radą i wsparciem na każdym etapie realizacji w taki sposób w jaki my chcielibyśmy aby nas traktowano.

Dzięki temu, że potrafiliśmy Was uważnie słuchać każdego dnia staliśmy się w kraju znaczącym dystrybutorem marek Rooflite, Freund, Dolle czy też Lindab.

TRANSPORT

Zmieniamy, przebieramy, negocjujemy aby każda dostawa mogła być GRATIS !!!

GWARANCJA

Zatroszczymy się dla Was potwierdzaną GWARANCJĄ i jakością każdego produktu.

SZYBKA DOSTAWA

Zadbamy o to aby dostawa była realizowana w ciągu 24 godzin bo dla każdego z nas CZAS jest bezcenny.

RÓŻNE METODY DOSTAWY

Dajemy Wam do wyboru różne metody TRANSPORTU.

30 DNI NA ZWROT

Zwrot towaru wydłużyliśmy do 30 DNI

NASZA JAKOŚĆ

No i przy tym wszystkim również chcielibyśmy pochwalić się Naszą jakością obsługi