• Z jakiego rodzaju drewna wykonane jest okno dachowe

  Marka  Rooflite rygorystycznie podchodzi do ochrony środowiska, zapewnienia bioróżnorodności, przeciwdziałania zmianom klimatu i ochrony praw społeczności mieszkających wokół lasów. Dlatego całe używane w produkcji drewno pozyskiwane jest z lasów certyfikowanych w zakresie zrównoważonego rozwoju lub innych ekologicznych kontrolowanych źródeł.

  Wszyscy dostawcy drewna są certyfikowani zgodnie z PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification), FSC (Forest Stewardship Council) lub posiadają oba certyfikaty.

  Dzięki temu jesteśmy pewni, że w sprzedawanych przez nas oknach nie jest wykorzystywane drewno drzew tropikalnych.

  Jakość procesów produkcyjnych Rooflite i produktów do okien dachowych jest certyfikowana przez uznany na całym świecie instytut Rosenheimradę FSC i zgodnie ze standardem ISO.

 • Rodzaje okien dachowych

  Poniżej prezentujemy najpopularniejsze rodzaje okien dachowych dwu i trzy szybowych , które znajdą zastosowanie w każdym indywidualnym projekcie:

  OKNA DREWNIANE

  Drewniane okna dachowe pokryte są bezbarwnym lakierem. Chroni on drewno przed zabrudzeniami i wilgocią. Okna drewniane doskonale komponują się z tradycyjnymi wnętrzami.

  • Klasyczne,  drewniane okna dachowe wykonane są z drewna sosnowego posiadającego certyfikat FSC. Pokryte są bezbarwnym, wodorozcieńczalnym lakierem, który chroni drewno przed zabrudzeniami i wilgocią.
  • Naturalny i ciepły wygląd lakierowanego drewna zapewnia poczucie ciepła w pomieszczeniach mieszkalnych.

  OKNA PCV

  Okna PCV doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz i domów. Są trwałe i nie wymagają konserwacji.

  • Trwałe i niewymagające konserwacji,
  • Idealne do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie, łazienki czy pralnie.
 • Żywotność okna dachowego

  Okno dachowe, powinno spełniać swoje funkcje przez co najmniej kilkanaście lat.

  Nawet przy standardowej konserwacji, ten okres może zostać znacznie wydłużony.

  Dzięki temu nadal używane są 30 czy nawet 40 letnie okna, które są poprzednikami sprzedawanych przez nas obecnie modeli.

 • Obrotowe Okna Dachowe

  Obrotowe okna dachowe są najpopularniejszymi oknami i są bardzo wygodne w obsłudze.

  Okna dachowe marki Rooflite z dolnym otwieraniem są doskonałym wyborem przy wysokich ścianach kolankowych. Polecamy je szczególnie, gdy okna muszą być zamontowane na wysokości powyżej 120 cm od podłogi.

  Korzyści obrotowego okna dachowego

  - Wygodne i szybkie otwieranie – zarówno górnym drążkiem jak i dolną klamką,

  - Poprawia wentylację i rozświetla poddasze,

  - Zamontowanie okna na wysokości oczu pozwala się cieszyć widokiem okolicy po horyzont.

   Odpowiednie dla dachów o nachyleniu od 15 do 90 stopni.

 • Kontrolowanie ciepła i światła

  CO MOGĘ ZROBIĆ, ABY OBNIŻYĆ TEMPERATURĘ I ZMNIEJSZYĆ NATĘŻENIE ŚWIATŁA?

  Szyby używane w dostępnych oknach dachowych marki Rooflite  są produkowane przy użyciu powłoki niskoemisyjnej i wypełnione argonem, dzięki czemu okna oraz wyłazy są wyjątkowo energooszczędne.

  Ponadto istnieje kilka opcji ochrony przeciwsłonecznej, które można dodać do okien dachowych, aby regulować światło i ciepło. Wszystkie dostępne rolety i markizy można obejrzeć „tutaj”

 • Dlaczego jest mi potrzebny kołnierz i do czego służy?

  Kołnierz jest konieczny, ponieważ zapewnia szczelne połączenie okna z dachem i niweluje ryzyko przeciekania wody. Jest również warunkiem ważności gwarancji na okno dachowe.

 • Kołnierz w kolorze szarym jest najbardziej odpowiedni do wszystkich typów dachów

  Nasze kołnierze dostępne są w uniwersalnym kolorze: ciemny szary - antracyt (RAL 7043). Jest to  również kolor używany przez większość producentów okien dachowych w Europie.

  Jeśli zastanawiasz się czy będzie pasował do Twojego dachu w kolorze brązowym czy ceglastym  - to oczywiście tak. Prawie 100% kołnierzy na dachach jest właśnie w kolorze antracytowym.

 • Czym jest pakiet szybowy?

  Oszklenie  w oknie jest częścią pakietu szybowego. Przy wyborze okna dachowego zapewniamy najpopularniejsze rodzaje oszklenia. Jest ono najprostszym sposobem na poprawienie komfortu poddasza, poprzez zapewnienie  bezpieczeństwa, ułatwienie konserwacji i poprawę izolacji akustycznej.

  Wybór dostępnych szyb umożliwia zapewnienie optymalnego poziomu termoregulacji, obniżenie poziomu hałasu zewnętrznego, czy wentylację w pomieszczeniach takich jak na przykład łazienki czy kuchnie. W naszej ofercie znajdziecie okna z pakietem dwuszynowym jak również energooszczędne okna z pakietem 3-szybowym.

 • Na szybie okna pojawiła się wilgoć (kondensacja). Co robić?

  Należy upewnić się, że pomieszczenie jest odpowiednio wentylowane. Należy również pamiętać, że kondensacja na szybie od strony pomieszczenia często wynika z braku źródła ciepła (grzejnika) pod oknem dachowym.

  Co więcej, wnęka okienna powinna być wyprofilowana poziomo nad oknem dachowym i pionowo pod oknem dachowym, zapewniając w ten sposób prawidłową cyrkulację powietrza i maksymalne doświetlenie.

 • Co należy zrobić kiedy okno po otwarciu samo się przymyka?

  Skrzydło okienne jest tak zaprojektowane, aby pozostawało otwarte w położeniu zbliżonym do poziomu. W przypadku kiedy okno przymyka się po otwarciu, oznacz że podczas montażu sprężyny w oknie nie zostały odblokowane. Można to łatwo zrobić, otwierając okno do usłyszenia odgłosu kliknięcia.

  Jeśli to nie rozwiąże problemu, prosimy o kontakt pod adresem biuro@budujemy.eu  lub numerem telefonu +48795660440 w celu uzyskania pomocy.

 • Przez moje okno wpada zbyt dużo światła. Co mogę z tym zrobić?

  Można temu zaradzić, kupując roletę przyciemniającą lub zaciemniającą, która może nawet zaciemnić pomieszczenie a także ochroni meble przed blaknięciem i zapewni prywatność.

  Zobacz naszą ofertę rolet, klikając „tutaj”.  Można też skontaktować się z nami pod numerem telefonu +48795660440 lub biuro@budujemy.eu

 • Wybrany kolor lub rozmiar rolety nie pasuje do mojego okna. Co mogę zrobić?

  W zależności od tego, na jakim etapie przetwarzania znajduje się zamówienie, istnieje możliwość wstrzymania zamówienia, aby dokonać niezbędnych zmian.

  Jeśli zamówienie zostało już dostarczone, możemy przyjąć zwrot, jeśli nastąpi on w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia, a towar jest nieużywany i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.

  Prosimy o kontakt pod adresem biuro@budujemy.eu lub pod numerem telefonu +48795660440, podając numer zamówienia lub imię i nazwisko – skontaktujemy się z Państwem w celu rozwiązania problemu.

 • Co zrobić jeśli kolor mojej rolety blaknie?

  Roleta nie powinna znacznie wyblaknąć. Jeśli są miejsca, w których roleta wyblakła, prosimy o kontakt pod adresem biuro@budujemy.eu lub pod numerem telefonu +48795660440 w celu uzyskania pomocy.

  Jeśli została wysłana wiadomość e-mail do naszego zespołu, prosimy o dołączenie zdjęcia, na którym widoczne jest miejsce wyblaknięcia rolety oraz zdjęcie numerów seryjnych rolety (mała, biała naklejka wielkości 1cm / 3cm – znajduje się od strony szyby na uchwycie)

 • Co zrobić gdy moja roleta nie pasuje idealnie do okna?

  Może być kilka powodów, z powodu których roleta nie pasuje do okna.

  Jeśli otrzymana roleta wydaje się nieprawidłowo dopasowana, prosimy o kontakt pod adresem biuro@budujemy.eu  lub numerem telefonu +48 795 660 440 – chętnie pomożemy rozwiązać problem.

  Jeśli roleta powinna zostać zwrócona, należy pamiętać, że czas na zwrot sprzedawanych przez nas rolet wynosi 30 dni. Prosimy tylko o to, aby roleta była nieużywana i znajdowała się w oryginalnym opakowaniu.

 • Roleta zewnętrzna podczas zimy.

  Rolety zewnętrzne Rooflite są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego nie trzeba ich zdejmować w miesiącach zimowych.

  Zostały one zaprojektowane z myślą o każdej pogodzie i mogą być zamontowane przez cały rok.

  Rolety zewnętrzne są również często montowane w miejscach, w których panują trudne warunki pogodowe, ponieważ dodatkowo chronią okna dachowe jak również izolują termicznie pomieszczenie.

 • W jaki sposób czyścić zewnętrzną szybę w oknie dachowym.

  Czyszczenie szyby w oknach marki Rooflite  jest szybkie i bardzo proste.

  Aby umyć szybę zewnętrzną, wystarczy obrócić skrzydło o 180 stopni. Proszę się nie martwić –  to specjalna konstrukcja i okno nie wypadnie.

 • Czy należy czyścić kołnierz w oknie dachowym.

  Deszcz zmyje większość brudu i nalotu z powierzchni zewnętrznej.

  Jednak w zależności od miejsca zamieszkania wokół okien mogą gromadzić się liście i inne zanieczyszczenia.

  Należy je usuwać z krawędzi wokół okien i świetlików co najmniej raz w roku, aby umożliwić swobodny przepływ wody i nie gromadzenie się śniegu i lodu w zimie.

 • Części zamienne do okien dachowych.

  Jeśli potrzebujesz części zamiennych do okna dachowego marki Rooflite prosimy o kontakt pod adresem biuro@budujemy.eu lub pod numerem telefonu +48 795 660 440, aby uzyskać część zamienną lub wymianę.

 • Gdzie znaleźć tabliczkę znamionową (kod i numer seryjny) okna dachowego?

  Każde okno dachowe Rooflite ma dwa numery identyfikacyjne. Jeden to numer na metalowej ramce dystansowej między szybami. Drugi numer znajduje się na tabliczce znamionowej umieszczonej na skrzydle okna. Tabliczka znamionowa znajduje się na górze skrzydła w wewnętrznej części ościeżnicy. Widoczne po otwarciu okna do pozycji poziomej.

 • Czy muszę zdemontować markizę na zimę?

  W przypadku naszych markiz, nie ma koniecności zdejmowania ich w miesiącach jesiennych czy zimowych.

  Jedyną formą zabezpieczenia (w dodatku zajmującą jedynie 10-20 sekund) jest zdjęcie materiału z haczyków u dołu okna, dzięki czemu materiał nawinie się na rolkę (lub schowa się w kasetce w przypadku markiz do okien dachowych Rooflite+, Dakstra, Solstro, Dakea). 

  Tak zabezpieczona markiza może bezpiecznie poczekać na kolejne ciepłe miesiące.

 • Która roleta pasuje do mojego pokoju?

  Rolety do okien dachowych są funkcjonalne, zapewniają realne korzyści, a także zdobią okno. Niezależnie od tego, czy celem jest powstrzymanie przedostawania się owadów do środka, czy zaciemnienie pokoju, istnieje możliwość doboru rolety dostosowanej do każdego projektu. Oto lista rolet dostępnych w naszym sklepie.

  Rolety zaciemniające - pomimo braku warstwy odbijającej światło, dzięki zewnętrznej gumowej warstwie w białym kolorze, rolety te zatrzymają światło i ograniczą nagrzewanie się pomieszczenia.

  Markizy - Najlepszym sposobem na ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń na poddaszu są markizy. Markizy są montowane na zewnątrz nad oknem i zatrzymują znaczną część ciepła zanim dotrze do szyby okna obniżając tym samym temperaturę w pomieszczeniu o jakieś 2-3 stopnie. Z racji tego, że markizy są montowane na zewnątrz, można je połączyć z roletą wewnętrzną, jeśli jest taka potrzeba.

  Żaluzje - nadadzą oknom prosty, minimalistyczny i nowoczesny wygląd. Dzięki łatwej regulacji kąta listew zyskuje się pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do pokoju. Można dodać to popularne rozwiązanie do swojego okna dachowego Rooflite  lub wybrać korzystną cenowo uniwersalną żaluzję, która pasuje do różnych rodzajów okien dachowych także innych producentów. Idealne do pomieszczeń o dużej wilgotności, takich jak kuchnia czy łazienka.

  Rolety zewnętrzne solarne
  Montowane na zewnątrz okna rolety zewnętrzne  mają szereg praktycznych korzyści; dokładnie kontrolują ilość wpadającego światła, a także zapewniają dodatkowe zabezpieczenie.

  W naszej ofercie posiadamy rolety zewnętrzne solarne, sterowane za pomocą pilota.

 • Czy można na jednym oknie zamontować roletę wewnętrzną i zewnętrzną?

  Tak, istnieje możliwość zamontowania rolety wewnętrznej i zewnętrznej na jednym oknie dachowym.

  Polecamy to rozwiązanie, ponieważ rolety wewnętrzne chronią przed światłem słonecznym, a rolety zewnętrzne chronią przed gorącem, hałasem i włamaniami.

  Możliwe jest również połączenie rolety wewnętrznej i markizy zewnętrznej dla maksymalnej ochrony przed ciepłem.

 • Jak dobrać odpowiedni rozmiar rolety do okna dachowego?

  Na szczęście wybór odpowiedniego rozmiaru rolety jest prosty. Na oknie dachowym każdej marki znajduje się numer seryjny lub kod, który odpowiada temu samemu kodowi rozmiaru rolety. Muszą do siebie dokładnie pasować, aby zapewnić zgodność rolety.

  Aby znaleźć kod lub numer seryjny okna dachowego Rooflite, Dakstra, Dakea, Magnetic, Aura, Roofart, Solstro należy po otwarciu pociągnąć skrzydło okna do siebie. Tabliczka znamionowa znajduje się na górnej części skrzydła.

  Rolety zewnętrzne solarne

  Rolety zewnętrzne Rooflite oszczędzają energię, zmniejszają poziom hałasu oraz podnoszą bezpieczeństwo w domu. Roleta zewnętrzna może również chronić okno dachowe w trudnych warunkach atmosferycznych.

  Ta roleta zapewnia efekt całkowitego zaciemnienia i oferuje wysoki poziom ochrony w każdym klimacie i o każdej porze roku.

  Opuszczona roleta zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, a także chroni okno przed spadającymi przedmiotami.

  Rolety zewnętrzne marki Rooflite są wykonane z aluminium odpornego na zniszczenie, zapewniającego żywotność bez względu na porę roku i pogodę. Rolety zewnętrzne przesuwają się po prowadnicach z lakierowanego aluminium. Kiedy nie są używane mogą zostać automatycznie ukryte w górnej obudowie, która jest zintegrowana z oknem.

  Ta roleta jest dostępna tylko w opcji zasilania energią słoneczną.  Rolety Rooflite  są objęte 2-letnią gwarancją.

 • Żaluzje

  Żaluzje montowane są w pomieszczeniach, w których istnieje potrzeba kontroli ilości, kąta padania i natężenia światła słonecznego. Żaluzje można zamontować wewnątrz okien, a listwy można odchylać pod różnymi kątami, aby zyskać pełną kontrolę nad naturalnym światłem. Ze względu na zastosowany materiał żaluzje sprawdzają się w kuchniach i łazienkach.

  Każda żaluzja marki Rooflite jest wykonana z polakierowanych aluminiowych listew o szerokości 35 mm, które przesuwają się w prowadnicach z aluminium. Prowadnice te nie przepuszczają światła na krawędziach. Sznurki wykonano z poliestru odpornego na ścieranie.

  Żaluzje są kompatybilne z adaptorem i drążkiem teleskopowym Rooflite, dzięki czemu można je montować w trudno dostępnych miejscach.

  Żaluzje Rooflite są objęte 2-letnią gwarancją.

 • Moskitiery

  Moskitiery Rooflite  są stworzone do ochrony dowolnego pomieszczenia przed muchami, pająkami, komarami, osami i innymi owadami.

  Moskitiery są wykonane z trwałej przezroczystej siatki, która jest ledwo widoczna i nie będzie przesłaniać widoku z okna. Kiedy moskitiera nie jest potrzebna, można ją zwinąć do kasety znajdującej się na górze okna.

  Moskitiera pozwala wpuścić świeże powietrze do pomieszczenia przez otwarte okno bez obaw o nieproszone małe owady.

  Moskitiery Rooflite  montowane są na ścianie, a nie na ościeżnicy okna. Aby wybrać moskitierę w odpowiednim rozmiarze, należy więc dokonać pomiaru wnęki okiennej.

  Może być zamontowana na każdej wnęce okiennej i nie uniemożliwia zainstalowania rolet wewnętrznych czy zewnętrznych.

  Moskitiery Rooflite  są objęte 2-letnią gwarancją.

 • Konserwacja rolety

  Rolety marki Rooflite są produkowane z wysokiej jakości materiałów i wykonane tak, aby były odporne na kurz i brud, więc nie powinny wymagać dużo uwagi.

  Czyszczenie i konserwacja rolety są istotne, aby wydłużyć żywotność rolety i zapewnić optymalny poziom światła dziennego.

  Konserwacja wszystkich rolet w naszym sklepie internetowym  www.budujemy,eu jest łatwa.

 • Kołnierz z folii paroprzepuszczalnej RUC

  Kołnierz z folii paroprzepuszczalnej Rooflite  skraca czas montażu. Jest on wykonany z odpornej na rozdzieranie membrany dachowej która nie jest tkana i jest pokryta warstwą paroprzepuszczalną. Montaż przebiega znacznie szybciej, ponieważ nie trzeba jej przycinać do odpowiedniego kształtu. Folia jest wykonana z jednego bezszwowego kawałka materiału, dzięki czemu jest w 100% wodoszczelna.

  Linia styku dachu z oknem dachowym jest bardzo ważnym obszarem całego budynku, a nasz kołnierz  RUC pomaga uniknąć błędów montażowych.

  Przeznaczony do ochrony konstrukcji dachu i sufitu.

 • Kołnierz izolacyjny Rooflite IFC

  Kołnierz izolacyjny IFC całkowicie uszczelnia okno, dopasowując się do niego w 100%. Kołnierz ogranicza utratę ciepła i ułatwia bezbłędny montaż okna dachowego. Idealny do poprawy izolacji cieplnej. Poprawia parametr cieplny o Uw=0,1

  Kołnierz jest idealny do ogrzewanych pomieszczeń mieszkalnych i jest dostępny we wszystkich rozmiarach okien Rooflite

  Kołnierz izolacyjny Rooflite jest dostarczany z taśmą samoprzylepną, która służy do jego solidnego przymocowania.

  Kołnierz mocowany jest za pomocą taśmy samoprzylepnej, która się na nim znajduje.

 • Jak zamawiać?

  Zamówienia można składać bezpośrednio online, wybierając potrzebne produkty i dodając zamówienie do koszyka.

  Przyjmujemy również zamówienia bezpośrednio przez telefon - zapraszamy pod numer +48 795660440

  Na naszej stronie internetowej starannie podzieliliśmy dostępne produkty na kategorie, aby ułatwić znalezienie tego, co jest potrzebne. W obrębie tych kategorii znajdują się narzędzia konfiguracyjne, które pozwalają wybrać potrzebny rozmiar, funkcje lub opcje modernizacji.

  Po skonfigurowaniu produktu, można go dodać do koszyka, aby zakończyć realizację zamówienia. W obszarze kasy wyróżniony jest całkowity koszt. Zamówienia powyżej 99 zł realizowane są bezpłatną dostawą.

  Jeżeli przed złożeniem zamówienia potrzebna jest wycena, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z listą potrzebnych pozycji na adres biuro@budujemy.eu. Chętnie wyślemy wycenę i odpowiemy na wszelkie zapytania.

  Jeśli na naszej stronie internetowej nie widać konkretnej opcji, prosimy o kontakt z naszym zespołem Obsługi Klienta w celu uzyskania dalszej pomocy.

 • Informacje o dostawie

  Po przetworzeniu i wysyłaniu zamówienia  nasz zespół  dostarczy szczegóły i termin dostawy za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ta wiadomość e-mail będzie zawierała numer zamówienia i informacje przydatne do śledzenia przesyłki po wprowadzeniu jej do systemu dostawcy. Naszym celem jest dostarczenie towaru w terminie określonym w momencie sprzedaży.

  Od wagi przesyłki zależy, do jakiego przewoźnika jest ona przekazywana. Współpracujemy z firmami kurierskimi RabenDPD, oraz PEKAES.

  Jeśli informacje o śledzeniu nie zawierają informacji, kiedy towary zostaną dostarczone, przedmiot mógł jeszcze nie zostać wprowadzony do systemu dostawcy. Zwykle ma to miejsce wieczorem przed datą dostawy.

 • Termin dostawy

  Wspólnie z naszymi logistycznymi partnerami robimy wszystko, żeby dostarczyć zamówienia najszybciej jak to możliwe.

  Większość naszych okien dachowych oraz rolet, akcesoriów i innych produktów dostarczamy w ciągu 1–3 dni roboczych.

  Dostawa niektórych produktów może zająć więcej czasu, o czym poinformujemy po dodaniu produktów do koszyka, oraz za pośrednictwem wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie zamówienia.

 • Towar uszkodzony podczas dostawy

  PO OTWARCIU OPAKOWANIA OKAZAŁO SIĘ, ŻE ZAMÓWIENIE JEST USZKODZONE. W JAKI SPOSÓB UZYSKAĆ WYMIANĘ?

  Prosimy o kontakt pod adresem biuro@budujemy.eu  lub numerem telefonu +48 795 660 440 aby omówić wymianę.

  Prosimy o przesłanie zdjęć lub nagrań wideo przedstawiających uszkodzenie, wraz z numerem zamówienia i jak największą liczbą szczegółów. Te informacje pomogą nam w jak najszybszym rozwiązaniu problemu.

 • Ile wynosi koszt dostawy

  Obecnie mamy możliwość zagwarantowania Bezpłatnej Dostawy na większość naszych produktów jeżeli przekracza on wartość 99zł.

 • Co się dzieje po złożeniu zamówienia?

  Po złożeniu u nas zamówienia przez Internet lub telefon, wyślemy do Państwa wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia.

  W niej znajdzie się lista zamówionych produktów, wartość zamówienia, oraz czas realizacji dostawy w dniach roboczych.

  Informacje o zamówieniu przekażemy do naszych partnerów logistycznych, po czym zostanie wysłany kolejny e-mail zawierający szczegóły wysyłki i potwierdzający przewidywaną datę dostawy.

  Jeśli produkty w zamówieniu są wysyłane z różnych magazynów, zamówienie zostanie podzielone. Informacja o tym będzie znajdowała się w wysłanej wiadomości.

  Naszymi partnerami logistycznymi są Raben, DPD, PEKAES

  Jeżeli tylko pojawią się pytania dotyczące statusu zamówienia, prosimy o kontakt pod numerem +48 795 660 440  lub o wiadomość na adres biuro@budujemy.eu

 • Jaką gwarancję posiada moje okno dachowe?

  Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich produktów, które udostępniamy w naszym sklepie.

  Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, zdecydowana większość naszych klientów, nie musi korzystać z gwarancji, ponieważ okna, rolety i akcesoria są wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, a użyte materiały są najwyższej jakości.

  Okna Rooflite jako jedyne na rynku posiadają 10-letnią gwarancję. Tak jak w wielu przypadkach gwarancja jest uwarunkowana wieloma czynnikami – m.in. montażem przez wykwalifikowanych dekarzy tak w przypadku okien Rooflite nie ma to znaczenia. Każdy z Was otrzymuje 10-cio letnią gwarancję na okna dachowe.

  Jeżeli została znaleziona usterka lub doszło do uszkodzenia zakupionego u nas okna, prosimy o jak najszybszy kontakt pod numerem +48 795 660 440 lub adresem biuro@budujemy.eu

 • Gwarancja na rolety i markizy

   Wszystkie nasze markizy i rolety posiadają 2  lata gwarancji.