image 5

Wyłazy FLEX marki Dakea – drewno sosnowe impregnowane ciśnieniowo

Odpowiednio dobrany wyłaz na okno dachowe zapewnia bezpieczeństwo podczas wejścia na dach, a także pełni inne funkcje, w tym doświetlenie oraz wietrzenie pomieszczeń.

Jednak w przypadku wyboru wyżej wymienionego produktu, warto zwrócić uwagę na parametry techniczne, w tym materiał, z jakiego jest wykonany. Poniżej omówimy jakościowe wyłazy Flex, zbudowane z impregnowanego drewna sosnowego. Zobacz!

Sprawdź wyłaz dachowy DakeaFlex 45×55!

Wyłaz dachowy Flex produkowany jest z drewna sosnowego (pexels).

Wyłaz Flex z drewna sosnowego – dlaczego warto?

Istnieje kilka argumentów, dla których warto zainwestować w wyłaz Flex. Jednym z nich jest stabilny i estetyczny materiał, jakim jest drewno sosnowe. Dlaczego zatem warto wybrać wyłaz Flex?

Szyk, styl i elegancja

Wyłaz Flex zbudowany jest z delikatnego, jasnego drewna sosnowego. Materiał ten doskonale wpływa na estetykę, dodając budynkowi i całemu pokryciu dachowemu uroku. Wyłaz Flex dopasowany jest zarówno do domów o nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Dlatego jest to uniwersalny produkt.

Sprawdź wyłaz dachowy Flex 48×90!

WYŁAZ DACHOWY DAKEA FLEX 48×90 (budujemy.eu).

Funkcjonalność i odporność

Drewno sosnowe ze względu na swoją sprężystość jest całkowicie odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne, w tym atmosferyczne. Dach to najbardziej podatna na działanie gradu, wichury, deszczu lub śniegu część budynku. Dlatego dobierając wyłaz dachowy, warto zwrócić uwagę na parametry, w tym poziom wodoszczelności.

Dlaczego wyłaz Flex wykazuje się tak dużą wytrzymałością? Otóż materiał, z którego jest wykonany, został poddany impregnacji ciśnieniowej. Zabieg ten polega na zabezpieczeniu struktury drewna za pomocą środków chemicznych przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu wyłaz Flex jest trwały jak rzymski beton!

Zobacz wyłaz DakeaFlex 90×48!

Jakość w parze z estetyką!

Wyłaz dachowy Dakea Flex zbudowany jest z impregnowanego ciśnieniowo drewna sosnowego. Tego typu materiał nie tylko oddziałuje na estetykę wnętrza budynku i dachu, ale i wytrzyma piekielne lato, mroźną zimę bądź deszczową jesień dzięki zewnętrznej obróbce z aluminium. Jakość idzie w parze z elegancją!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.