Standardowy kołnierz TFX marki RoofLITE+ – pasuje do większości pokryć falistych

Wybierając kołnierz na okno dachowe, warto wziąć pod uwagę nie tylko parametry produktu, ale i rodzaj pokrycia dachowego. Okno dachowe z kołnierzem zapewnia szczelność dachu i ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, w tym wody opadowej.

Posiadasz faliste pokrycie dachowe, jednak nie wiesz, jaki dobrać kołnierz? W tym artykule przedstawiamy kołnierz TFX, dopasowany do wyżej wymienionego rodzaju dachu. Sprawdź!

Zobacz kołnierz do pokryć falistych TFX 55×78!

Jaki kołnierz do falistych pokryć dachowych? (piabay).

Jak dobrać kołnierz do pokrycia dachowego?

Aby dobrać kołnierz do okna dachowego, warto zwrócić uwagę na parametry okna dachowego, w tym rozmiar, kolor oraz model. Kolejnym, ważnym czynnikiem jest rodzaj pokrycia dachowego. Odpowiednio dopasowany do dachu kołnierz zapewnia szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym. Wyróżniamy kołnierze do pokryć płaskich, falistych oraz kołnierze przeznaczone do dachów na rąbek stojący.

Przy wyborze kołnierza warto również zwrócić uwagę na materiał wykonania, parametry i dodatkowe funkcje oraz obecność ołowiu.

Obejrzyj video –Rooflite + TFP!

Sprawdź kołnierz do pokryć falistych TFX 78×118!

Kołnierz TFX do pokryć falistych – dlaczego warto?

Kołnierz TFX dostosowany jest do pokryć dachowych o wysokości 16-50 mm. Wyżej wymieniony model idealnie sprawdzi się w przypadku falistych pokryć dachowych typu blachodachówka, dachówka ceramiczna i betonowa. Dlaczego zatem warto wybrać kołnierz TFX? Poniżej przedstawiamy listę korzyści, jakie zyskasz, inwestując w dany produkt.

  • Szczelność pokrycia dachowego – kołnierz TFX posiada wysoką klasę wodoszczelności, dzięki czemu stanowi stuprocentową barierę ochronną przed czynnikami atmosferycznymi.
  • Stabilny produkt – kołnierz do pokryć falistych TFX nie zawiera ołowiu oraz wykazuje się wysokim stopniem odporności na promieniowanie UV. Możesz być pewien, że kołnierz nie straci swojej funkcji nawet podczas najbardziej niekorzystnych warunków pogodowych.
  • Upiększenie dachu i budynku –kołnierz zbudowany jest z eleganckiego aluminium malowanego proszkowo w szarych oraz grafitowych barwach (RAL 7043). Takie rozwiązanie sprawi, że uzyskasz estetyczny wygląd zarówno dachu, jak i całego budynku.
  • Szeroki wybór – kołnierz dostępny jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu idealnie dopasujesz model do dachu i okna.

Zobacz kołnierz do pokryć falistych TFX 78×140!

Kołnierz do pokryć falistych TFX 78×140 M8A(budujemy.eu).

Sprawdź Rooflite + IFC!

Obejrzyj video – Rooflite + RUC!

Zadbaj o stan i wygląd dachu!

Uniwersalność, estetyczny i stabilny materiał wykonania oraz wysoka klasa wodoszczelności to główne zalety kołnierza TFX! Zadbaj o stan i wygląd dachu oraz budynku i postaw na TFX!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.