Kołnierz KTF – uniwersalny kołnierz marki DAKEA

Nie wiesz, jak uszczelnić okno dachowe? Szukasz odpowiedniego kołnierza, który zabezpieczy Twój dach i okno przed działaniem wody opadowej, jednocześnie zapewniając eleganckie wykończenie dachu? Chcesz być pewien, że produkt spełni Twoje oczekiwania przez długi czas? Przedstawiamy uniwersalny kołnierz KTF marki DAKEA! Zobacz!

Sprawdź kołnierz uniwersalny UFX!

Odpowiednio dobrany kołnierz chroni dach i okno przed deszczem (piabay).

Cechy właściwego kołnierza

Wybierając kołnierz do pokrycia dachowego, warto zwrócić uwagę na model i rozmiar okna dachowego. Kolejnym, ważnym czynnikiem są właściwości produktu. W tym przypadku należy postawić na kołnierz o wysokim poziomie wodoszczelności, gdyż dzięki temu możesz liczyć na stuprocentową ochronę dachu przed destrukcyjnymi przeciekami.

Przeczytaj więcej na temat, jak uszczelnić okno dachowe?

Zobacz kołnierz KFT do dachówek płaskich!

Kołnierz KFT – szczelność w parze z estetyką

Przedstawiamy uniwersalny, dopasowany do pokryć dachowych o nachyleniu od 15 do 90 stopni kołnierz KFT. Poniżej prezentujemy argumenty, dla których warto postawić na wyżej wymieniony model.

Obejrzyj video – Dakea KFS – kołnierz do pokryć płaskich – jak zainstalować?

Wodoszczelność = całkowita ochrona

Kołnierz KFT posiada wysoki stopień wodoszczelności. Dodatkowo produkt wyposażony jest w aluminiowy fartuch, zapewniający szczelne pokrycie dachowe. Dzięki Temu możesz być spokojny o stan swoich okien i pokrycia dachowego nawet podczas najintensywniejszych opadów deszczu lub śniegu.

Kołnierz do dachówek płaskich KFT 66×118 F6A (budujemy.eu).

Sprawdź kołnierz KFT 78 x 118!

Jak bułka z masłem!

Planując montaż kołnierzy i innych akcesoriów do okien dachowych, często obawiamy się kosztownej, skomplikowanej i czasochłonnej instalacji. Kołnierz KFT jest szybki i łatwy do zmontowania nawet dla osób, które nie mają wiedzy i doświadczenia z zakresu budownictwa i remontu.

Obejrzyj video – Dakea SCX13 Kolnierz kombi do pokryć płaskich instalacja

Trwały jak skała

Kołnierz KFT wykonany jest ze stabilnego materiału, dzięki czemu jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo nie zawiera ołowiu.

Szyk i elegancja

Produkt zbudowany jest z malowanego proszkowo aluminium. Gustowny, nowoczesny szary kolor oczaruje wzrok niejednego przechodnia.

Obejrzyj video – Dakea Kołnierz do dachówek płaskich zakładkowych FCX instrukcja montażu

Kołnierz KFT  marki Dakea – 100% satysfakcji

Uniwersalność, funkcjonalność, stabilność i wysokie walory estetyczne to główne zalety kołnierza KFT! Odpowiedni produkt = 100% satysfakcji i zadowolenia!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.