Jak prawidłowo dopasować moskitierę do okien dachowych?

Zbliża się okres letni, podczas którego zmagamy się nie tylko z wysokimi temperaturami, ale i również natrętnymi insektami. Rozwiązaniem jest moskitiera na okno dachowe. Jednak tylko prawidłowo dopasowana moskitiera należycie spełni swoją funkcję. W tym artykule krok po kroku wyjaśniamy, jak właściwie dobrać to narzędzie. Dzięki temu zapomnisz o komarach! Zobacz!

Sprawdź folię dachową TOPDACH!

Z moskitierą pożegnasz komary (pixabay).

Obejrzyj video – RoofLITE+ + RHA!

Moskitiera – dlaczego warto?

Moskitiery ZIA na okno dachowe to idealne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z komarami latem. Poniżej przedstawiamy korzyści, jakie zyskasz, montując moskitierę.

  • Zabezpieczenie przed owadami – moskitiera skutecznie zapobiega przedostawaniu się do pomieszczenia komarów oraz innych insektów. Dzięki temu możesz liczyć na spokojny wieczór nawet przy zapalonym świetle.
  • Koniec ze środkami chemicznymi – inwestując w moskitierę nie musisz używać niekorzystnych dla otoczenia i węchu środków chemicznych.
  • Rozwiązanie korzystne dla przyrody – zastosowanie moskitiery nie wymaga zabijania owadów. To bezpieczna alternatywa dla środowiska.
  • Dyskretne, niezauważalne narzędzie  – moskitiera jest niewidoczna dla osób z zewnątrz.

Zobacz drążek teleskopowy do okien dachowych!

Sprawdź video – RoofLITE+ ZIA!

Jak dopasować moskitierę do okien dachowych?

Aby moskitiera należycie spełniła swoją funkcję, warto dopasować ją do okien dachowych. W tym celu należy dokonać pewnych pomiarów. Poniżej krok po kroku wyjaśniamy, jak dobrać wyżej wymienione narzędzie.

  • Krok 1 – określ szerokość i wysokość światła  okna – możesz to zrobić, dokonują pomiaru szerokości i wysokości ościeżnicy. Dokonaj pomiaru przy otwartym oknie. Pamiętaj, by mierzyć parametry  trzech miejscach – góra, środek i dół.
  • Krok  2 – ustal grubość profilu – kolejny, ważny krok to pomiar grubości profilu wraz z uszczelką. Grubość profilu określamy wymiarem C.

Aby ustalić odpowiednie parametry moskitiery, skorzystaj z konfiguratora (Jak wybrać odpowiedni rozmiar moskitiery? To proste (budujemy.eu).

Spokojny, letni wieczór

Inwestując w moskitierę, pozbędziesz się komarów i innych insektów. Teraz możesz liczyć na spokojny, letni wieczór.

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.