image

Żaluzja pozioma PAA – nowoczesny DESIGN (marka DAKEA) 

Żaluzja pozioma PAA – nowoczesny DESIGN (marka DAKEA) 

Wraz ze zbliżającym się okresem letnim często zastanawiamy się, jak zabezpieczyć wnętrze przed uciążliwymi, zakłócającymi codzienną pracę i odpoczynek promieniami słonecznymi. Rozwiązaniem są żaluzje na okno dachowe, które uchodzą za coraz bardziej popularny trend. W tym artykule przedstawiamy zalety żaluzji na okno dachowe. Zobacz! 

Sprawdź żaluzję poziomą wenecką 55×78! 

Zobacz video – Daeka roleta solarna SSR! 

Dlaczego warto postawić na żaluzje? (pixabay) 

Dlaczego warto postawić na żaluzje? 

Żaluzje na okno dachowe to jedne z częściej wybieranych na rynku produktów obok rolet i markiz. Poniżej przedstawiamy argumenty, dla których warto postawić na żaluzje. 

  • Szybka i łatwa instalacja – żaluzje są łatwe do zmontowania. Nie musisz tracić czasu i cierpliwości na długotrwałą, trudną instalację! 
  • Wygodne w użyciu – większość żaluzji wyposażona jest w prowadnice żyłkowe, ułatwiające użytkowanie. Samo uruchomienie żaluzji okaże się łatwe jak bułka z masłem! 
  • Skuteczna ochrona przed promieniowaniami słonecznymi – większość żaluzji zbudowana jest z odbijającego światło aluminium, dzięki czemu efektywnie ochroni przed wpadającymi promieniami słonecznymi. 
  • Wentylacja pomieszczenia – żaluzja umożliwia przewietrzenie wnętrza i prawidłową cyrkulację powietrza. 
  • Stuprocentowa odporność – żaluzje zbudowane są z odpornego na działanie wody materiału, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. 
  • Walory estetyczne – większość producentów oferuje żaluzje dopasowane zarówno do małych, jak i dużych przeszkleń, dzięki czemu tworzą zjawiskowy klimat w pomieszczeniu. 

Zobacz żaluzję poziomą wenecką PAA 66×118! 

Sprawdź materiał video – Dakea DUR – roleta zaciemniająca! 

Żaluzja PAA – jakość w parze z estetyką 

Na rynku możesz znaleźć wiele ofert żaluzji różnych producentów. Coraz większą popularnością cieszą się żaluzje weneckie PAA.  

Żaluzja wenecka PAA, zbudowana z odbijającego światła aluminium skutecznie rozproszy uciążliwe promienie słoneczne. Materiał jest odporny na działanie wilgoci, dlatego świetnie sprawdzi się w kuchni bądź łazience. 

Żaluzja PAA jest łatwa do zmontowania – możesz ją zainstalować zaledwie w kilka minut! Dodatkowo wyposażona w system zwijania, pozbawiona jest sznurków, dzięki czemu wpływa na komfort użytkowania. Produkt posiada aż 2-letnią gwarancję, przez co masz pewność, że spełni swoją funkcję. 

Żaluzja PAA ma elegancki, biały kolor, co wpływa na estetykę okna. Jakość w parze z estetyką! 

Sprawdź żaluzję wenecką PAA 114×140! 

Obejrzyj materiał video – Daeka PAA – żaluzja pozioma – instrukcja montażu! 

Obraz zawierający budynek, roleta okienna, okno, design

Opis wygenerowany automatycznie

Żaluzja pozioma wenecka PAA 114×140 (budujemy.eu). 

Rozprosz promienie słoneczne w kilka sekund! 

Żaluzja PAA to sposób na szybkie rozproszenie promieni słonecznych. Wygodny komfort użytkowania i elegancki design sprawia, że produkt ten jest najczęściej wybierany na rynku! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.