image 10

Popraw parametr cieplny okna dachowego o 10% z kołnierzem IFC

Okno dachowe to jeden z najważniejszych elementów poddasza. Prawidłowo dobrane okna dachowe o wysokich właściwościach termoizolacyjnych zatrzymują dużą ilość ciepła, zapobiegając wychłodzeniu wnętrza. Chcesz poprawić parametry cieplne okna dachowego nawet o 10%? Zainwestuj w okno z kołnierzem IFC!

Zobacz kołnierz do dachówek płaskich FTX!

Okno dachowe z kołnierzem IFC zapobiega wychłodzeniu wnętrza (pixabay).

Kołnierze uszczelniające – funkcje

Kołnierz na okno dachowe zapewnia szczelne połączenie okna z dachem oraz skutecznie odprowadza wodę opadową. Tym sposobem okala ramę okienną, gwarantując szczelność i stabilność konstrukcji zarówno dachu, jak i budynku.

Większość kołnierzy cieszy się popularnością ze względu na wysokie parametry termoizolacyjne, chroniąc wnętrze przed wychłodzeniem. Dzięki temu nie musisz obawiać się wysokich kosztów ogrzewania zimą.

Zobacz Rooflite + IFC!

Kołnierz IFC – skuteczny sposób na zatrzymanie ciepła

Kołnierz IFC wypełnia przestrzeń między oknem a krokwiami. Dzięki temu skutecznie chroni wnętrze przed startami ciepła. Poniżej przedstawiamy zalety wyżej wymienionego produktu.

  • Uniwersalność – kołnierz IFC pasuje do okien dachowych różnych marek
  • Większa izolacja termiczna okna – kołnierz zapewnia szczelne obramowanie wokół okna, dzięki czemu skutecznie poprawia współczynnik ciepła. Tym sposobem reguluje temperaturę we wnętrzu zimą.
  • Szybki i bezproblemowy montaż – kołnierz jest łatwy do zamontowania nawet dla osób, które dopiero „raczkują” w wykonywaniu prac remontowych. Dodatkowo do produktu dołączono  mocującą taśmę samoprzylepną.
  • Jakość – kołnierz wykony jest z polietylenu, dzięki czemu skutecznie spełni swoją funkcję przez wiele lat.

Kołnierz Termoizolacyjny do okna dachowego 78×140 (budujemy.eu).

Sprawdź kołnierz termoizolacyjny IFC!

Kołnierz IFC – doskonały patent na energooszczędność

Kołnierz IFC to idealne rozwiązanie dla budynków energooszczędnych. Dzięki temu nie musisz obawiać się wysokich kosztów ogrzewania w dobie inflacji. Zadbaj o parametry cieplne i czuj się komfortowo w swoim wnętrzu!

Sprawdź kołnierz paroprzepuszczalny!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.