Rolety zaciemniające DKL dostępne w 1800 kolorach w kolekcji COLOUR BY YOU

Rolety zaciemniające DKL dostępne w 1800 kolorach w kolekcji COLOUR BY YOU

Przy wyborze rolety do okna dachowego, warto zwrócić uwagę na jej odcień. Głównym celem rolet zaciemniających jest efekt pięknej, „księżycowej nocy”. Aby uniknąć efektu „dołującej ciemności”, warto dopasować barwę do koloru ramy okiennej, mebli i ścian.

Dlatego przedstawiamy Ci roletę DKL dostępną w 1800 różnych barwach. Dzięki temu odpowiednio dobierzesz odcień rolety do otoczenia. Sprawdź!

Zobacz roletę beżową!

Czy kolor ma znaczenie?

Wybierając barwę rolety zaciemniającej, warto zwrócić uwagę na jej zastosowanie. Jak sama nazwa wskazuje, zadaniem rolety zaciemniającej jest całkowite zaciemnienie wnętrza, dlatego powinniśmy postawić na ciemniejsze barwy.

Jednak w praktyce kolor odgrywa najmniejszy wpływ, gdyż czynnikiem warunkującym zaciemnienie pomieszczenia jest grubość materiału. Roleta zaciemniająca jest zbudowana z podgumowanego materiału, który ogranicza ilość wpadającego światła. Dlatego wybierając kolor rolety DKL, możemy również postawić na jaśniejsze, naturalne barwy w odcieniach piasku lub beżu.

Znaczenie odgrywa również wystrój oraz przeznaczenie wnętrza. W przypadku bardzo jasnych, przeszklonych pokoi, warto postawić na rolety w ciemniejszych barwach.

Kolejnym czynnikiem jest przeznaczenie pomieszczenia. Roleta zaciemniająca doskonale sprawdzi się w pokojach dziecięcych oraz sypialniach. Dlatego w tym przypadku warto postawić na rolety w odcieniach granatu, czerni lub grafitu.

ROLETA zaciemniająca DUA C2A 4212 granatowa 55×78 do okien Velux, Fakro, Dakstra (budujemy.eu).

Roleta zaciemniająca DKL – COLOUR BY YOU

Roleta na okno dachowe Velux DKL dostępna jest w 1800 odcieniach. Poniżej omówimy wybrane typy barw i ich przeznaczenie.

  • Kolory ciemne – wśród ciemniejszych barw wyróżniamy odcienie czerni oraz grafitu.  Tego typu rolety idealnie sprawdzą się w pokoju małego dziecka oraz w sypialni.
  • Kolory ciepłe–rolety w ciepłych odcieniach czerwieni dobrze sprawdzą się w pokojach starszych dzieci, tworząc niezwykły klimat, podobny do zachodu słońca.
  • Kolory naturalne – rolety o odcieniach beżu, szarości lub piasku przeznaczone są do każdego rodzaju wnętrza.
  • Kolory białe – doskonałe rozwiązanie dla osób stawiających na klasykę wnętrza.

W ofercie znajdziesz również zimne barwy typu zieleń lub błękit.

Do wyboru, do koloru!

Roleta DKL Velux posiada aż 1800 barw w ciepłych i zimnych odcieniach. Dzięki temu odpowiednio dopasujesz kolor rolety do swojego wnętrza! Do wyboru, do koloru!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.