Jak zamontowac okno Trio Pine 816x1024 1

Okna 3 szybowe Rooflite+ (Trio PVC oraz Trio Pine) – sprawdzony, intuicyjny sposób montażu

Okna 3 szybowe Rooflite+ (Trio PVC oraz Trio Pine) – sprawdzony, intuicyjny sposób montażu

Okna dachowe 3 szybowe to korzystne rozwiązanie dla budynków energooszczędnych. Tego typu okno ze względu na wysokie właściwości termiczne oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne cieszy się dużą popularnością na rynku. Jednak funkcje okna zależą również od montażu. Przedstawiamy sprawdzony, intuicyjny sposób instalacji okna Trio Pine oraz Trio PVC. Sprawdź!

Zobacz okno Rooflite!

Jak zamontować okno Trio Pine? (pixabay).

Okno trzyszybowe Trio PVC– „patent” na ogrzewanie

Okna trzyszybowe są częściej wybierane na rynku ze względu na wysokie właściwości termiczne. Okno Trio PVC to jeden z najlepszych modeli pod względem energooszczędności. Im niższy współczynnik przenikania ciepła (Uw), tym w większe właściwości termiczne okna.

Okno Trio PVC posiada najniższy z możliwych współczynników Uw, dzięki czemu zapobiega wychłodzeniu, co pozwala na ograniczenie wydatków związanych z ogrzewaniem. Dodatkowo posiada 2 powłoki niskoemisyjne oraz zewnętrzną szybę hartowaną.

Eleganckie, białe okno PVC idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju, nadając oryginalnego charakteru.

Rooflite+ Okno dachowe Trio PCV 55×78 C2A (budujemy.eu).

Sprawdź okno Trio PCV!

Okno dachowe Rooflite+ Trio Pine –  okno na dłużej

Okno dachowe Rooflite+ Trio Pine to okno trzyszybowe, zbudowane z naturalnego, certyfikowanego drewna sosnowego. Eleganckie okno Trio Pine wpłynie na wystrój całego budynku i otoczenia.

Okno Trio Pine posiada niski współczynnik przenikania ciepła, wpływający na parametry izolacji termicznej. Dodatkowo produkt posiada certyfikat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że okno zostanie z Tobą „na dłużej”.

Zobacz okno dachowe Rooflite Trio Pine!

Rooflite+ Okno dachowe Trio Pine 55×78 C2A (budujemy.eu).

Okno Trio PVC oraz Trio Pine – sprawdzony sposób montażu

Okno dachowe Rooflite+ Trio Pine oraz Trio PVC jest łatwe do zmontowania dzięki kołnierzowi uszczelniającemu, który odpowiada za bezproblemowe i szybkie połączenie okna z dachem. Kołnierz dopasowany jest do różnych pokryć dachowych typu blachy na rąbek, pokrycia płaskie i faliste.

Przydatnym narzędziem, niezbędnym do prawidłowego montażu wyżej wymienionych modeli okien jest kołnierz termoizolacyjny IFC, który dodatkowo zabezpiecza przed utratą ciepła. Kołnierz ten należy zamontować przy pomocy taśmy dwustronnej, dołączonej do zestawu.

Innym, dodatkowym narzędziem jest kołnierz paroprzepuszczalny RUC, który zabezpiecza okno przed czynnikami atmosferycznymi.

Udany montaż = sprawne okno

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.