Wybor rolety zalezy od stopnia zaciemnienia jaki chcemy uzyskac we wnetrzu 1

Roleta DUA, RHA, Markiza MIA – wyselekcjonowany pakiet akcesoriów, dostosowany do Twoich potrzeb

Roleta DUA, RHA, Markiza MIA – wyselekcjonowany pakiet akcesoriów, dostosowany do Twoich potrzeb

Zarówno markizy jak i rolety na okno dachowe ograniczają ilość wpadającego latem światła. Wiele osób zastanawia się, co będzie lepsze, markiza czy roleta na okno dachowe. Tak naprawdę wybór zależy od Twoich upodobań i oczekiwanego stopnia zaciemnienia. Poniżej przedstawiamy zalety rolet DUA, RHA oraz markizy MIA. Dzięki temu wybierzesz produkt dostosowany do Twoich potrzeb. Zobacz!

Wybór rolety zależy od stopnia zaciemnienia, jaki chcemy uzyskać we wnętrzu (pixabay).

Roleta DUA – efekt księżycowej nocy

Chcesz wypocząć po nocnej pracy lub imprezie? A może pragniesz zapewnić swojemu dziecku udany wypoczynek w ciągu dnia? Okno dachowe z roletą zaciemniającą uczyni w Twoim pomieszczeniu efekt księżycowej nocy na żądanie.

Roleta zaciemniająca DUA jest dostępna w kilku, eleganckich barwach, dzięki czemu nada Twojemu mieszkaniu uroku. Produkt jest dopasowany do okien dachowych różnych marek.

Sprawdź roletę zaciemniającą DUA!

ROLETA zaciemniająca DUA M6A 4213 czerwona 78×118 do okien Velux, Fakro, Dakstra (budujemy.eu).

Roleta RHA – sposób na lekkie oświetlenie

Nadmierne oświetlenie zakłóca Twoją pracę przy komputerze? Postaw na roletę przyciemniającą RHA! Roleta RHA rozprasza promienie słoneczne, dając efekt lekkiego oświetlenia. Dobre rozwiązanie dla osób korzystających z komputera bądź telewizora.

Kolejną zaletą rolety jest prosta i szybka obsługa, gdyż produkt nie wymaga użycia sznurków i linek. Dzięki temu nie musisz tracić cierpliwości na jej uruchomienie.

Markiza MIA – dla fanów widoków

Nie możesz złapać oddechu z powodu wysokiej temperatury we wnętrzu? Cenisz sobie widok na zewnętrzny krajobraz oraz spokój i ciszę? Markiza na okno dachowe MIA, zbudowana z półprzezroczystej siatki PCV nie tylko blokuje promienie słoneczne, ale i izoluje od gwałtownych odgłosów spadających kropel deszczu. Dodatkowo markiza MIA sukcesywnie zapobiega nagrzaniu poddasza, zapewniając optymalną temperaturę w pokoju. Dzięki temu poczujesz „lekki wiaterek” w ciągu upalnego dnia.

Markiza MIA pasuje do okien dachowych wielu marek. Dodatkowo zapewnia pole widokowe na zewnątrz.

Markiza do okien dachowych MIA M10A 78×160 Dakea, Dakstra, Rooflite+, Solstro (budujemy.eu).

Wybór należy do Ciebie!

Chcesz zapewnić w pokoju efekt nocy? A może zależy Ci na lekkim oświetleniu przy zachowaniu widoczności? Powyżej przedstawiliśmy funkcje wybranych rolet i markiz. Wybór należy do Ciebie!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.