Pakiet szybowy B1500 w oknach trzyszybowych – redukcja hałasu zewnętrznego

Pakiet szybowy B1500 w oknach trzyszybowych – redukcja hałasu zewnętrznego

Hałas to niechciany i często wpraszający się do naszego domu gość, który zakłóca codzienną pracę i odpoczynek. W celu redukcji dźwięku, dochodzącego z zewnątrz, często inwestujemy w dodatkowe akcesoria do okien dachowych typu markizy. Jednak istnieją jeszcze inne sposoby. Nie wiesz, jak wyciszyć okno dachowe? Przedstawiamy Ci sposób na skuteczną izolację okna od hałasu. Zobacz!

Sprawdź markizę do okna dachowego!

Jak zredukować hałas z zewnątrz? (pixabay).

Pakiety szybowe – jaką pełnią funkcję?

Wybierając okno dachowe, warto zwrócić uwagę na jego konstrukcję, w tym szyby. Pakiet szybowy powinien wykazywać się przede wszystkim odpornością na czynniki atmosferyczne oraz wytrzymałością. Poniżej przedstawiamy funkcje pakietów szybowych.

  • Izolacja cieplna – okna dachowe o odpowiednim pakiecie szybowym chronią wnętrze przed utratą ciepła podczas niskich temperatur i mrozów.
  • Bezpieczeństwo–okna o dobrze wyposażonym pakiecie szybowym w większym stopniu chronią posesję przed niechcianymi gośćmi i złodziejami.
  • Redukcja hałasu – okna o odpowiednim pakiecie szybowym wyciszają otoczenie.

Pakiet B1500 w oknach trzyszybowych –sposób na wyciszenie

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wyróżniamy akcesoria do okien dachowych, które posiadają właściwości wyciszające. Jednak istnieje inny, skuteczny sposób na szybkie wyciszenie okna dachowego.

Inwestycja w okno trzyszybowe z pakietem B1500 to korzystne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wielofunkcyjność produktu.

Okno z pakietem B1500 wyposażone w powłoki niskoemisyjne nie tylko niweluje otoczenie od dźwięku, ale również zapewnia ochronę przed silnymi czynnikami atmosferycznymi. Nie musisz obawiać się o stan swoich okien podczas mrozu, deszczu, śniegu lub gradu.

Odpowiednia grubość szyby w pakiecie B1500 sprawia, że okno nie przepuści nawet najmniejszego odgłosu lub szelestu z zewnątrz.

Sprawdź okno trzyszybowe!

Błoga cisza

Okno dachowe trzyszybowe z pakietem B1500 zapewnia 100 razy większą ochronę przed hałasem, dzięki czemu w Twoim otoczeniu zapanuje błoga cisza. Przekonaj się!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.