Roleta zaciemniająca Velux DKL – spokojny sen w całkowitym zaciemnieniu

Roleta zaciemniająca to spokojny sen w całkowitym zaciemnieniu

Rolety na okno dachowe to przydatne akcesoria szczególnie dla osób, które narzekają na nagrzane pomieszczenie latem. Nadmierne promienie słoneczne może zakłócać popołudniową drzemkę. W tym przypadku warto postawić na roletę zaciemniającą. W tym artykule przedstawiamy zalety rolety Velux DKL. Sprawdź!

Zobacz roletę do DAKEA!

Chcesz, by w Twoim pomieszczeniu zapanowała ciemność? Postaw na roletę zaciemniającą! (pixabay).

Jak w nocy

Osoby aktywne zawodowo w ciągu nocy powinny zapewnić w środku dnia udany i regenerujący siły wypoczynek. Z pomocą przychodzą rolety na okno dachowe, które całkowicie zaciemniają wnętrze, tworząc efekt mroku. Rolety zbudowane są z kilku warstw tkanin, dzięki czemu nie przepuszczają światła do wnętrza. Dlatego jest to dobre rozwiązanie dla osób, które pragną zasnąć w środku upalnego, letniego dnia.

Sprawdź roletę do Rooflite, Dakstra!

Velux to jeden z najlepszych i najbardziej cenionych na rynku producentów rolet i okien dachowych. Rolety dachowe Velux cieszą się popularnością ze względu na szereg zalet. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

  • Skuteczność–roleta DKL Velux zbudowana jest z materiału, który całkowicie blokuje promienie słoneczne. Dzięki temu uzyskasz we wnętrzu wymarzoną ciemność. Tego typu efekt doskonale sprawdzi się w sypialni i pokoju dziecięcym.
  • Odporność– prowadnice rolety DKL wykonane są z aluminium, dzięki czemu roleta jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i spełnia swoją funkcję przez długi czas. Produkt posiada kilkuletnią gwarancję.
  • Wygoda w użyciu – roleta DKL może być zatrzymywana w dowolnej pozycji i jest łatwa w użyciu.
  • Estetyka– roleta Velux dostępna jest w eleganckich barwach, dzięki czemu wpływa na walory estetyczne i dekorację wnętrza.
  • Bezpieczeństwo–roleta wyprodukowana jest ze sprawdzonego, certyfikowanego materiału, bezpiecznego dla zdrowia.

Sprawdź roletę solarną SSR!

Roleta DKL –słodkich snów!

Elegancka roleta DKL Velux zapewni Ci nocny klimat i ochronę przed nagrzaniem wnętrza. Wygodna w użyciu i odporna na uszkodzenia pozostanie z Tobą na dłuższy czas… Spokojnych snów!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.