Markiza zewnętrzna MIA – redukcja szumu deszczu

Markiza zewnętrzna MIA – redukcja szumu deszczu

Nie możesz zasnąć po ciężkim i intensywnym dniu? Odgłos silnych opadów deszczu z zewnątrz zakłóca Twój sen? W tym artykule przedstawiamy Ci nowy, niezawodny sposób na wyciszenie otoczenia, jakim jest inwestycja w markizy zewnętrzne MIA na okno dachowe. Dzięki temu możesz liczyć na spokojną noc. Sprawdź!

Zobacz markizę do okna dachowego!

Odgłosy deszczu zakłócają Twój sen? Postaw na markizę MIA! (pixabay).

Markiza na okno dachowe i  jej funkcje

Markizy na okno dachowe są pożądanym na rynku produktem ze względu na wielofunkcyjność. Poniżej przedstawiamy korzyści, jakie zyskasz, inwestując w markizę.

  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem – wysokie temperatury latem są odczuwalne w naszym wnętrzu, szczególnie na poddaszu. Dlatego markiza chroni wnętrze oraz poddasze przed nagrzaniem. Dzięki temu w Twoim pomieszczeniu powieje chłodem nawet podczas najintensywniejszego upału.
  • Widoczność – widok z zewnątrz wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego markiza redukuje promienie słoneczne, nie ograniczając widoczności.
  • Walory estetyczne – elegancki i stylowy wygląd markizy wpływa na walory estetyczne Twojego budynku i posesji.
  • Bezproblemowy montaż – nie masz doświadczenia w montowaniu okien dachowych i akcesoriów? Nie szkodzi! Markiza jest łatwa do zamontowania dla każdej osoby! Wystarczy, że postąpisz zgodnie z instrukcją.
  • Redukcja hałasu – markiza niweluje dźwięki, dochodzące z podwórka.

Zobacz moskitierę do okien dachowych!

Markiza MIA – koniec z uciążliwymi odgłosami kropel deszczu!

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym mogą nas zaskoczyć opady deszczu lub hałaśliwego gradu. Tego typu niespodzianki często pojawiają się również w nocy.

Markiza MIA, wykonana z wytrzymałej siatki PCV posiada funkcję zaciągania, dzięki czemu niweluje odgłos szumu spadających kropel deszczu. Dzięki temu możesz liczyć na spokojny wypoczynek podczas gwałtownych zjawisk atmosferycznych zarówno podczas popołudniowej drzemki, jak i w nocy.

Markiza do okien dachowych DAKSTRA MIA MXA 78×98 (budujemy.eu).

Spokojnej nocy!

Markiza MIA to skuteczny sposób nie tylko na redukcję promieni słonecznych, ale i dźwięków z zewnątrz. Życzymy spokojnej nocy!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.