Okna dwu i trzy szybowe marki Rooflite+ – nowoczesne pakiety szybowe z powłokami niskoemisyjnymi

Okna dwu i trzy szybowe marki Rooflite+ – nowoczesne pakiety szybowe z powłokami niskoemisyjnymi

Obawiasz się gigantycznych kosztów ogrzewania z powodu narastającej inflacji? Chcesz zabezpieczyć swoje wnętrze przed utratą ciepła? Przedstawiamy Ci tani, prosty sposób na zatrzymanie ciepła we wnętrzu, jakim jest inwestycja w energooszczędne okna dachowe marki Rooflite+. Sprawdź!

Zobacz okna trzyszybowe!

Postaw na energooszczędne okno dachowe Rooflite+ i zapomnij o wysokich kosztach ogrzewania! (pixabay).

Właściwości szyby niskoemisyjnej

Szyby wyposażone w powłokę niskoemisyjną odbijają długofalowe promieniowanie cieplne, powstałe w wyniku wytwarzania energii cieplnej wewnątrz domu. Dzięki temu ciepło nie ucieka na zewnątrz. Dlatego okna wyposażone w powłoki niskoemisyjne wspomagają prawidłowy bilans energii cieplnej w pomieszczeniu, dzięki czemu nie odczuwamy chłodu w budynku.

Okna 2 i 3 szybowe Rooflite+ – funkcjonalność w parze z nowoczesnością

Marka Rooflite+ oferuje dwuszybowe okna dachowe, przeznaczone do pomieszczeń użytkowych i nieużytkowych. Okna te wyposażone są w mikrouchył, gwarantujący właściwą wentylację we wnętrzu. Dodatkowo posiadają hartowaną szybę zewnętrzną, dzięki czemu okno zachowa swój stan podczas najtrudniejszych warunków pogodowych. Mimo iż okno dwuszybowe przeznaczone jest głównie do pomieszczeń ogrzewanych, okno Rooflite+ posiada niski współczynnik przenikalności ciepła, dzięki czemu posiada wysokie właściwości termiczne.

Okno dachowe RoofLITE+ 78×98 + kołnierz 10 lat gw. (budujemy.eu).

Marka Rooflite+ oferuje okna trzyszybowe, dostosowane do pomieszczeń o charakterze użytkowym typu sypialnia, salon, pokój dziecięcy, a nawet łazienka i kuchnia. Okna te posiadają potrójny pakiet szybowy oraz dwie powłoki niskoemisyjne, które sukcesywnie odbijają promieniowanie cieplne. Dzięki temu wnętrze staje się odporne na wychłodzenie.

Rooflite+ Okno dachowe Trio Pine 78×118 M6A (budujemy.eu).

Rooflite+ oferuje okna drewniane oraz plastikowe, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o modernistycznym stylu.

Zarówno drewniane jak i plastikowe okno Rooflite+ ze względu na elegancki wygląd, nada Twojemu otoczeniu nietuzinkowy charakter.

Ciepło, elegancko i przytulnie

Dwuszybowe i trzyszybowe okna dachowe marki Rooflite+ sukcesywnie zatrzymują ciepło, dzięki czemu poczujesz się przytulnie i komfortowo w swoich „czterech ścianach”. Dodatkowo ich elegancki wygląd wpływa na estetykę otoczenia. Zadbaj o swój komfort i postaw na jakościowe okna Rooflite+!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.