Łączenie okien w zestawy kombi – więcej światła i świeżego powietrza

Łączenie okien w zestawy kombi – więcej światła i świeżego powietrza

Doświetlone pomieszczenie latem wpływa nie tylko na wystrój otoczenia, ale i nasze samopoczucie. Im więcej naturalnego światła, tym bardziej jesteśmy wypoczęci i zadowoleni z życia. Istnieje sposób na panoramiczne okno dachowe. Tego typu efekt jest możliwy dzięki łączeniu okien w zestawy kombi. Chcesz doświetlić swoje wnętrze i cieszyć się pięknym widokiem natury z zewnątrz? Postaw na zespolenie okna dachowego!

Zobacz okno dwuszybowe!

Łączenie okien w zestawy KOMBI to sposób na panoramiczny widok (pixabay).

Łączenie okien w zestaw KOMBI – na czym polega?

Planując montaż okien dachowych, warto pomyśleć o ich rozmieszczeniu. Odpowiednie ułożenie okien dachowych wpływa na ilość wpadającego światła oraz wentylację pomieszczenia. Coraz więcej osób decyduje się na łączenie okien w zestawy KOMBI.

Zestaw KOMBI to zespolenie okna dachowego. Okna mogą być ułożone obok siebie poziomo lub pionowo. Jeśli wybrałeś pierwszą metodę, pamiętaj, by odległość między ościeżnicami wynosiła do 140 mm. W przypadku pionowego łączenia okien dachowych jedno okno powinno znajdować się nad drugim.

Zarówno w przypadku pierwszej, jak i drugiej techniki szerokość i ilość okien w danym rzędzie powinna być taka sama.

Sprawdź okno trzyszybowe!

Dlaczego warto postawić na łączenie okien dachowych?

Zespolenie okien dachowych przynosi wiele korzyści zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Więcej światła

Właściciele domów z pomieszczeniami użytkowymi na poddaszu stawiają na doświetlenie wnętrza. Łączenie okien dachowych dostarcza więcej naturalnego światła niż standardowe okno dachowe. Dzięki temu w Twoim otoczeniu pojawi się napływ żywej energii.

Więcej przestrzeni

Zespolenie okien dachowych umożliwia uzyskanie efektu optycznie powiększonej przestrzeni. Im więcej przestrzeni, tym większy komfort dla Ciebie!

Więcej świeżego powietrza

Łączenie okien dachowych w zestawy KOMBI zapewnia skuteczną wentylację pomieszczenia. Dzięki temu do wnętrza wpływa więcej świeżego i oczyszczonego z toksyn powietrza, korzystnego zarówno dla Twojego zdrowia jak i otoczenia!

Panoramiczne okno dachowe? To możliwe!

Chcesz poczuć się jak w pałacu? Postaw na łączenie okien, a uzyskasz efekt panoramicznego widoku!

Dom Twoich marzeń

Łączenie okien dachowych to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wystrój budynku i dobrą widoczność na zewnątrz. To może być dom Twoich marzeń!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.