Jak ochronic okno dachowe przed sloncem

Jak zabezpieczyć okno dachowe przed słońcem?

Jak zabezpieczyć okno dachowe przed słońcem?

Zamontowałeś okno dachowe, jednak przeszkadzają Ci uciążliwe promienie słoneczne? W tym artykule poznasz sposoby na skuteczną ochronę okna dachowego przed słońcem. Dzięki temu możesz cieszyć się jasnym i doświetlonym wnętrzem. Zobacz!

Jak ochronić okno dachowe przed słońcem? (pixabay).

Jak na pustyni

Poddasze jest w największym stopniu narażone na nagrzanie. Z powodu wysokiej temperatury wnętrze, w którym przebywamy przypomina pustynię. Jak zabezpieczyć okno dachowe przed słońcem?

Jak ochronić okno dachowe przed słońcem? (pixabay)

4 sposoby na ochronę okna przed nasłonecznieniem

Wyróżniamy 4 akcesoria, umożliwiające skuteczną osłonę okna dachowego przed szkodliwym promieniowaniem. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Markizy

Markiza odbija promienie słoneczne, zapobiegając dostaniu się ich do wnętrza. Skonstruowana z odpornej na uszkodzenia siatki wycisza pomieszczenia. Możesz mieć pewność, że rano nie obudzi Cię żaden odgłos z zewnątrz.

Zobacz markizę!

Rolety zewnętrzne

Roleta zewnętrzna na okno dachowe, wykonana z odpornego na promieniowanie UV aluminium to dobra osłona przed światłem. Dodatkowo niweluje poziom hałasu z ulicy, dzięki czemu Twój dom stanie się prawdziwą przestrzenią spokoju.

Rolety wewnętrzne

Wyróżniamy rolety kasetowe oraz rolety dzień i noc. Tego typu akcesoria wpływają na wystrój otoczenia. Dzięki tak dekoracyjnym dodatkom, w Twoim pokoju zapanuje niesamowity klimat! Dodatkowo posiadają mechanizm regulacji. Stosując rolety wewnętrzne marki Rooflite+, możesz mieć kontrolę nad ilością wpadającego światła.

Sprawdź rolety przyciemniające!

ROLETA + MARKIZA 78×118 M6A ZESTAW! SZARA (budujemy.eu).

Żaluzje

Wyróżniamy aluminiowe i drewniane żaluzje na okno dachowe. Wygodne w użytkowaniu, łatwe do zmontowania oraz odporne na uszkodzenia żaluzje skutecznie ochronią okno dachowe przed słońcem. Idealnie pasują do stylowych, nowoczesnych wnętrz.

Sprawdź rolety zaciemniające!

Przejmij kontrolę nad ilością światła

Wyżej wymienione akcesoria stanowią doskonałą ochronę przeciwsłoneczną dla Twojego okna. Chcesz całkowicie zaciemnić pomieszczenie? A może pragniesz uzyskać efekt lekko rozproszonego światła? Wybór należy do Ciebie!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.