okna dachowe

Dlaczego warto wykorzystać kołnierz KOMBI UCX?

Zastanawiasz się, jak uszczelnić okno dachowe? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Kołnierz to doskonały sposób na skuteczne uszczelnienie okna dachowego. To właśnie dzięki niemu Twoje okno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Jednak aby okno było odpowiednio szczelne, warto wybrać właściwy model sprawdzonej marki. Nie wiesz, jak dobrać kołnierz do okna dachowego? W tym artykule przedstawiamy zalety kołnierza KOMBI UCX !Zobacz!

Kołnierz zapewnia szczelne połączenie okna z dachem (pexels).

Kołnierz KOMBI – do zespolonych okien

Coraz więcej osób marzy o łączeniu okien dachowych. Takie rozwiązanie daje efekt panoramicznego widoku. Kołnierz KOMBI przeznaczony jest do łączenia okien znajdujących się obok siebie zespolonych pionowo lub poziomo.

Zobacz kołnierz KOMBI FCX 78×140!

Kołnierz UCX Kombi – uniwersalny produkt znanej marki

Rooflite+ to jedna ze sprawdzonych i cenionych na rynku marek. Okna dachowe Roooflite+ uchodzą za jedne z najbardziej jakościowych i trwałych produktów. Poniżej przedstawiamy zalety kołnierza UCX Kombi.

Całkowita szczelność

Inwestując w kołnierz UCX Kombi możesz mieć pewność, że Twoje okno zachowa swój stan nawet podczas najintensywniejszych opadów deszczu lub śniegu. Jak to możliwe? Kołnierz UCX wyposażony jest w wydłużony fartuch oraz uszczelkę piankową, co gwarantuje całkowitą szczelność.

Prosty i szybki montaż

Inwestując w dany produkt, warto wziąć pod uwagę poziom trudności montażu. Często instalacja kołnierza wymaga zatrudnienia ekipy montażowej, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Kołnierz UCX jest łatwy do zamontowania nawet dla osób, które posiadają zerową wiedzę na temat remontu i zabiegów instalacyjnych.

Odporność na uszkodzenia i temperaturę

Kołnierz UCX  jest bezołowiowy oraz odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV.  Dzięki temu produkt spełni swoją funkcję nawet podczas piekielnegoupału.

Zobacz kołnierz Kombi FCX!

Kołnierz kombi FCX 66×98 F4A (budujemy.eu).

Postaw na kołnierz KOMBI UCX!

Kołnierz Kombi UCX to skuteczny i sprawdzony produkt, zapewniający szczelne połączenie okna z dachem. Postaw na kołnierz UCX i ciesz się oknami dachowymi przez długi czas!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.