ROLETA SOLARNA SSR 78×98 M4A 1024x768 1

Zasilanie solarne w roletach zewnętrznych – czy warto inwestować w takie rozwiązania?

Zasilanie solarne w roletach zewnętrznych – czy warto inwestować w takie rozwiązania?

Ilość wpadającego światła zakłóca Twoją pracę przy komputerze? Czujesz dyskomfort z powodu wysokiej temperatury we wnętrzu? Zmagasz się z wysokimi kosztami energii elektrycznej? W tym artykule poznasz ekologiczne i skuteczne rozwiązanie, jakim jest roleta zewnętrzna na okno dachowe zasilana solarnie. Dzięki temu nie tylko zredukujesz nadmierną ilość wpadającego światła słonecznego, ale i ograniczysz koszty zużycia energii.

Zobacz roletę solarną SSR 66×118!

Roleta solarna SSR wykorzystuje naturalną energię słoneczną (pixabay).

Roleta zewnętrzna na okno dachowe SSR – z myślą o naszej planecie

Roleta solarna SSR wykorzystuje naturalną energię słoneczną. Podczas montażu rolety solarnej nie musisz wykorzystywać prądu ani innych źródeł elektrycznego zasilania. Jest to tania i bezpieczna dla środowiska alternatywa. Sterowana jest za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Koniec z klimatyzacją

Latem nasze poddasze narażone jest na nagrzanie, skutkiem czego odczuwamy dyskomfort z powodu wysokiej temperatury. Roleta solarna SSR blokuje aż 95% promieni słonecznych. Dzięki temu możesz zapomnieć o kosztownej i niekorzystnej dla zdrowia klimatyzacji.

Na zimę

Roleta zasilana solarnie dobrze sprawdzi się zimą, gdyż stanowi dodatkową izolację cieplną. Dzięki temu nie musisz obawiać się strat ciepła.

Roleta SSR – niezależnie od pory dnia i roku

Roleta zasilana solarnie pracuje dzięki baterii umieszczonej w kasecie o długiej żywotności (minimum 7 lat). Dodatkowo działa zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Pełna niezależność od energii elektrycznej sprawia, że roleta SSR wykona swoje zadanie nawet podczas najtrudniejszych warunków atmosferycznych oraz przerw w dostawie prądu.

ROLETA SOLARNA SSR 78×98 M4A (budujemy.eu).

Roleta SSR – pełna niezależność

Roleta zasilana solarnie jest całkowicie niezależna od energii elektrycznej. Sukcesywnie zapobiega nagrzaniu poddasza latem i utracie ciepła zimą. To rozwiązanie korzystne zarówno dla Twojego portfela, jak i środowiska!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.