Z jakiego kraju pochodzi Velux?

Wybierając okno dachowe, warto wziąć pod uwagę producenta. Na rynku istnieje wiele, polecanych marek, oferujących testowane, wysokiej jakości okna dachowe, wyłazy, rolety, itp. Jednym z nich jest firma Velux. Okna dachowe Velux stają się jednym z bardziej pożądanych na rynku modeli. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat wyżej wymienionej marki. Zobacz!

Sprawdź okno dachowe Velux GLL!

Zobacz video – Rooflite + UFX

Z jakiego kraju pochodzi marka Velux? Pixabay.

Grupa Velux – co oferuje?

Marka Velux działa na rynku od kilkudziesięciu lat i jest jedną z prężnie rozwijających się producentów okien dachowych i akcesoriów na rynku. Poniżej przedstawiamy argumenty, dla których warto postawić na produkty marki Velux.

  • Dostęp do naturalnego światła dziennego – firma Velux oferuje okna dachowe, które gwarantują doświetlenie pomieszczeń na poddaszu. Dostęp do zdrowego, naturalnego światła sprawia, że czujemy komfort i przepływ energii w swoim pokoju.
  • W imię środowiska – firma Velux wykorzystuje energooszczędne, przyjazne dla budżetu i środowiska naturalnego rozwiązania.
  • Szeroka gama produktów – Velux oferuje różnorodne  okna dachowe, rolety, kołnierze oraz systemy elektrycznego sterowania, dopasowane do Twoich indywidualnych preferencji oraz oczekiwań.

Sprawdź okno dachowe Velux GLU!

Obejrzyj video – Daeka Control KFE – wyłaz dachowy.

Z jakiego kraju pochodzi Velux?

Firma Velux to duńska marka, należąca do duńskiego holdingu VKR.  Mimo, że pochodzi z Danii, jest uznawana za światowego producenta okien dachowych, rolet i innych akcesoriów. Posiada spółki handlowe aż w 40 krajach. Produkty Velux są łatwo dostępne i popularne na świecie.

Velux już od lat 90-tych jest jedną z najbardziej znanych marek w Polsce.

Zobacz okno dachowe Velux GGL!

Obejrzyj materiał video – Daeka PAA żaluzja pozioma.

Okno dachowe VELUX GGL 3062 MK08 78×140 – budujemy.eu.

Velux – energooszczędność i komfort

Chcesz, by Twoje wnętrze było przytulne i komfortowe? Zainwestuj w produkty Velux, stawiające na odpowiednie warunki do odpoczynku, pracy i nauki. Z Velux zrealizujesz swoje oczekiwania!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.