kołnierz dachowy

Uniwersalny kołnierz do pokryć falistych marki Dakea KUF

Kołnierz na okno dachowe zapewnia szczelne połączenie okna z dachem. Tym samym zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wody opadowej. Dlatego, wybierając kołnierz, warto kierować się opiniami na temat danego producenta oraz certyfikatami zgodności. Przedstawiamy uniwersalny kołnierz do pokryć falistych marki Dakea KUF. Sprawdź!

  • Kołnierz chroni dach przed działaniem deszczu (pixabay).

Kołnierz uszczelniający – sposób na zabezpieczenie dachu

Kołnierz uszczelniający to niezbędne narzędzie, przydatne podczas montażu okien dachowych. To właśnie on odpowiada za szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym. Dodatkowo zabezpiecza dach  przed działaniem deszczu, śniegu oraz gradu.

Zobacz RoofLITE+ TFX 480p!

Nieprawidłowo zamontowany kołnierz do pokryć dachowych może być skutkiem przecieków oraz przedostawania się wilgoci do wnętrza budynku, która ma destrukcyjny wpływ na działanie całego otoczenia. Kołnierz zabezpiecza również przed utratą ciepła oraz zapewnia elegancką obróbkę dachu.

Uniwersalny kołnierz Dakea KUF – stuprocentowa szczelność

Kołnierz Dakea KUF przeznaczony do falistych pokryć dachowych, skutecznie odprowadzi wodę opadową, zapewniając szczelne połączenie okna z dachem. Poniżej przedstawiamy zalety kołnierza Dakea KUF.

Kołnierz wyposażony jest w wydłużony fartuch oraz uszczelkę piankową. Dzięki temu skutecznie chroni pokrycie dachowe przed działaniem deszczu, śniegu oraz gradu.

Sprawdź RoofLITE+ ZIA 480p!

Łatwy, szybki montaż

Kołnierz jest łatwy w instalacji nawet dla osoby o zerowym doświadczeniu w budownictwie. Dzięki temu możesz ograniczyć koszty związane z zatrudnianiem ekipy montażowej.

Trwały jak skała

Bezołowiowy kołnierz Dakea KUF zbudowany z wytrzymałego, szarego aluminium jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, w tym atmosferycznych. Dzięki temu zachowa wytrzymałość niezależnie od pogody.

  • Kołnierz do pokryć falistych KTF 114×118 S6A (budujemy.eu).

Kołnierz KUF – zadbaj o szczelność dachu!

Kołnierz KUF do pokryć falistych do dobry patent na zapewnienie stuprocentowej ochrony dachu przed przeciekami. Stan Twojego dachu i budynku w Twoich rękach!

Zobacz RoofLITE+ UFX 720p!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.