Super energooszczędne okno marki Rooflite+ TRIO PINE

Super energooszczędne okno marki Rooflite+ TRIO PINE

Decydując się na montaż okien dachowych, warto zadbać o odpowiednią izolacyjność termiczną oraz ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.  Na rynku istnieje szeroki wybór okien dachowych. Zastanawiasz się nad wyborem okna dachowego, jednak nie wiesz, która marka oferuje produkt najwyższej jakości? Przedstawiamy zalety super energooszczędnego okna marki Rooflite+ TRIO PINE. Sprawdź!

Inwestycja w energooszczędne okno dachowe się opłaca! (pixabay).

Energooszczędne okno marki Rooflite+ TRIO PINE

RoofLITE+ jedna z najbardziej prestiżowych marek, stawiających na jakość, efektywność i nowoczesne rozwiązania. Poniżej przedstawiamy zalety  i funkcje energooszczędnego okna marki Rooflite+.

  • Odpowiedni współczynnik przenikalności ciepła – okno dachowe marki RoofLITE+ idealnie zabezpieczy Twoje wnętrze zarówno przed wychłodzeniem jak i nagrzaniem.
  • Odpowiednia konstrukcja– okno marki RoofLITE+ posiada klamkę ergonomiczną, umożliwiającą ustawienie w kilku pozycjach, dzięki czemu zadbasz o prawidłową cyrkulację powietrza. Dodatkowo wysokiej jakości szyba hartowana zabezpieczy okno przed uszkodzeniem i działaniem czynników atmosferycznych. Zawiasy okna marki RoofLITE+ umożliwiają wygodę w użytkowaniu. Produkt zbudowany jest z drewna najwyższej jakości, co zapewnia stabilność i odporność.
  • Dodatkowe akcesoria –okno marki RoofLITE+ posiada kołnierz, składający się z 4 elementów,  dzięki którym możliwe jest zabezpieczenie okna przed działaniem wilgoci. Kołnierz uniwersalny TFX przeznaczony jest do każdego pokrycia dachowego od 16-50mm.

Wybrałeś okno dachowe marki RoofLITE? Zobacz ofertę!

Okno dachowe marki RoofLITE+  78×140 (budujemy.eu)

Okno dachowe RoofLITE+ SLIM PINE

Chcesz posiadać  całkowicie trwały i stabilny produkt? Wybierz okno dachowe marki RoofLITE+ SLIM PINE z 10-letnią gwarancją!Sprawdź!

Okno dachowe Rooflite + SLIM PINE jest wyjątkowe ze względu na najwyższą jakość (produkt wykonany z drewna sosnowego z certyfikatem FSC) oraz możliwość łatwej, szybkiej i samodzielnej instalacji. Dodatkowo okno może posiadać piankę i paroprzepuszczalny fartuch, chroniący przed działaniem wody.

Postaw na efekt!

Energooszczędne okno marki RoofLITE+ to gwarancja stabilności i całkowitej ochrony przed hałasem i czynnikami atmosferycznymi oraz temperaturą. Postaw na efekt i wybierz produkt marki RoofLITE+ już teraz!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.