Solarna markiza zaciemniająca SSS marki VELUX – komfort przebywania na poddaszu 

Nastało lato, a Ty nie możesz funkcjonować we wnętrzu z powodu wysokiej temperatury? Wiatraki i otwarte okna nie przynoszą rezultatów? Przedstawiamy efektywne rozwiązanie, jakim jest markiza solarna zaciemniająca. Dzięki temu zaczniesz „oddychać” w swoim wnętrzu podczas gigantycznych temperatur. Zobacz! 

Sprawdź markizę elektryczną zewnętrzną VELUX MML MK10 78×160! 

Dlaczego warto zainwestować w solarną roletę zaciemniającą? (budujemy.eu). 

Solarna markiza zaciemniająca – sposób na spokojny sen 

Solarna markiza zaciemniająca na okno dachowe doskonale sprawdzi się w sypialniach. Produkt zbudowany z grubej tkaniny skutecznie zaciemnia wnętrze, zapewniając efekt nocy w letnie, słoneczne popołudnie. Materiał  blokuje promienie słoneczne, docierające do pomieszczenia. Dobra alternatywa dla małych dzieci i osób, które pragną zapaść w głęboki sen po nocnej zmianie.  

Uniwersalność w parze z estetyką 

Kolejną zaletą wyżej wymienionego akcesorium jest uniwersalność. Markiza solarna zaciemniająca SSS doskonale sprawdzi się w przypadku wszystkich okien dachowych marki Velux. Dodatkowo elegancki, stylowy materiał wykonania wpływa na estetykę i wystrój wnętrza.  

Jak na pustyni… 

Latem docierające zza okna promienie słoneczne utrudniają pracę przy komputerze lub wypoczynek. Często musimy inwestować w wiatrak, który nie przynosi dużego efektu. Dlatego odczuwamy dyskomfort z powodu upału, szczególnie gdy nasz pokój znajduje się na poddaszu. Z tego właśnie powodu czujemy się w swoim wnętrzu jak na pustyni. 

Marka Velux uchodzi za znanego i wyróżniającego się na rynku producenta głównie ze względu na oferowanie rozwiązań, dzięki którym odczujemy komfort na poddaszu. W ofercie znajdziemy rolety i markizy solarne, których zadaniem jest blokada promieni słonecznych oraz ograniczenie wpadającego do pomieszczenia ciepła latem. 

Sprawdź kołnierz do pokryć wysokoprofilowanych VELUX EDW! 

Markiza zaciemniająca SSS marki Velux – przepis na ochłodzenie wnętrza 

Wysoka temperatura we wnętrzu powoduje obniżenie samopoczucia i dyskomfort, a także duszności. Dlatego marka Velux oferuje skuteczne i bezpieczne  dla środowiska alternatywy typu solarne markizy zaciemniające. 

Solarna markiza zaciemniająca SSS sukcesywnie chroni wnętrze przed nagrzewaniem aż do 93%! Produkt zatrzymuje promienie słoneczne, zanim dotrą one do szyby. Dzięki temu światło nie przedostaje się do wnętrza, co zapobiega jego nagrzaniu.  

Markiza solarna zaciemniająca SSS gwarantuje przepływ chłodnego, lekkiego i przyjemnego powietrza w letnie, upalne dni. Dzięki temu możesz poczuć się komfortowo w swoim domu nawet podczas największych temperatur. 

Markiza solarna zapewnia komfort nie tylko w ciągu upalnego dnia, ale i nocy. Dzięki temu możesz liczyć na spokojny sen i wypoczynek. 

Markiza zaciemniająca solarna SSS Velux we wnętrzu (budujemy.eu). 

Zadbaj o swój komfort podczas upalnych dni! 

Markiza solarna blokuje promienie słoneczne i zapobiega nagrzaniu się pomieszczenia. Inwestując w wyżej wymieniony produkt, możesz dalej czuć się królem własnego domu na swoim poddaszu, nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych takich jak wysoka temperatura. Zadbaj o swój komfort i postaw na narzędzia marki Velux! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.