Roleta zewnętrzna solarna SSL marki Velux – doskonała funkcjonalność 

Nie możesz oddychać z powodu zwiększonej temperatury latem? Czujesz dyskomfort? Przedstawiamy skuteczne rozwiązanie, jakim jest roleta na okno dachowe Velux. Sprawdź! 

Zobacz roletę solarną zaciemniającą! 

Zobacz materiał video – sklep budujemy.eu! 

Coraz więcej osób inwestuje w rozwiązania solarne (pixabay). 

Roleta zewnętrzna solarna – funkcje

Roleta solarna SSL to dobry sposób na zmniejszenie temperatury we wnętrzu latem, co zapobiega nagrzaniu poddasza. Produkt zatrzymuje ponad 90% wpadającego ciepła, dzięki czemu możesz odczuć powiew chłodnego powietrza. Drugą, istotną funkcją jest zaciemnienie wnętrza, dzięki czemu chroni przed natarczywym oświetleniem. 

Sprawdź roletę zewnętrzną SSL Velux! 

Roleta zewnętrzna solarna VELUX SSL 114×140 SK08 (budujemy.eu). 

Sprawdź Rooflite + DUA! 

100% zaciemnienia 

Roleta solarna SSL całkowicie zaciemnia wnętrze. Dobry patent dla osób, które pragną wypoczynku i regeneracji w środku słonecznego, upalnego dnia. 

Sprawnie pracująca bateria solarna 

Roleta solarna SSL działa sprawnie dzięki skutecznej baterii solarnej o długiej żywotności. Bateria działa zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Wyposażony w akumulator o właściwej pojemności, działa niezależnie od warunków atmosferycznych. 

100% prywatności 

Roleta solarna SSL zapewnia prywatność, dzięki czemu nie musisz obawiać się wzroku wścibskich sąsiadów/przechodniów.  

Wygoda w użytkowaniu 

Rozwiązania solarne wykorzystują coraz to nowsze, zaawansowane technologie. Produkt jest wygodny i łatwy w użytkowaniu. Obsługiwany jest zarówno ręcznie jak i elektrycznie. Roleta SSL umożliwia również zakup systemu Velux Active, dzięki czemu możesz sterować nią za pomocą smartphon’a.  

Patent na zimę 

Roleta solarna SSL to dobre rozwiązanie nie tylko latem, ale i zimą. Zbudowana z wytrzymałego aluminium zapewnia właściwą izolację okna podczas niskich temperatur w sezonie zimowym. 

Błoga cisza 

Roleta solarna SSL to sposób na redukcję hałasu, dzięki czemu możesz liczyć na spokój i ciszę. Do Twojego wnętrza nie dobiegnie żaden odgłos/szelest z zewnątrz. 

Doskonałe dopasowanie do okien Velux 

Roleta SSL ze względu na elegancką i atrakcyjną konstrukcję, doskonale współgra z oknami dachowymi Velux. Produkt dostępny jest w estetycznym kolorze. Dzięki temu widok rolety uczyni z Twojego domu pałac i oczaruje wzrok niejednego przechodnia. 

Gwarancja na kilka lat 

Roleta solarna SSL to produkt o 3-letniej gwarancji. Dzięki temu możesz być pewien, że spełni Twoje oczekiwania przez długi czas. 

Możliwość wyboru rozmiaru 

Nie ma nic ważniejszego, niż odpowiednie dopasowanie rolety do rozmiaru okna. To właśnie dzięki temu produkt należycie spełni swoją funkcję. Dlatego na skrzydle okna umieszczona jest tabliczka znamionowa, na której odczytasz rozmiar. 

Sprawdź roletę solarną SSR 66×98! 

Obejrzyj video – instalacja rolety zaciemniającej! 

Sposób na komfort w upalne dni 

Roleta solarna SSR to doskonałe rozwiązanie na każdy, upalny dzień! Przekonaj się! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.