image 2

Drążek teleskopowy Velux ZCT 200k – wygoda w obsłudze rolet i okien trudnodostępnych 

Chcesz ułatwić sobie życie? Obawiasz się instalacji wysoko usytuowanych okien dachowych ze względu na trudności z ich otwieraniem oraz zamykaniem? Przedstawiamy najnowsze i skuteczne rozwiązanie, jakim jest inwestycja w drążek do otwierania okien dachowych Velux! Sprawdź! 

Zobacz drążek do otwierania okien dachowych! 

Obejrzyj video – Dakea Control KFE – instrukcja montażu wyłazu! 

Z drążkiem teleskopowym otwieranie okna stanie się łatwiejsze, niż myślisz! (pixabay). 

Drążek teleskopowy – dlaczego warto? 

Montaż okna dachowego to duże ułatwienie, szczególnie dla pomieszczeń znajdujących się na poddaszu. Takie rozwiązanie pozwala na ożywienie wnętrza naturalnym oświetleniem. Jednak wiele osób zastanawia się, w jaki sposób uruchomić takie okno, szczególnie jeśli jest ono wysoko usytuowane. 

Drążek teleskopowy służy do otwierania i zamykania trudno dostępnych, wysoko usytuowanych okien dachowych. Dzięki temu nie musisz sięgać po drabinę podczas uruchamiania okien. Przydatny i użyteczny produkt zdecydowanie ułatwi użytkowanie okna. 

Sprawdź drążek teleskopowy VELUX ZCT 200k

Obejrzy video – Daka PAA żaluzja pozioma instrukcja montażu! 

Drążek teleskopowy VELUX ZTC 200k – otwórz każde okno dachowe! 

Masz problem z uruchomieniem wysoko usytuowanego okna? Przedstawiamy drążek teleskopowy o długości maksimum 183 cm.  Poniżej przedstawiamy funkcje akcesorium. 

Dopasowany do okien i rolet 

Drążek teleskopowy Velux umożliwia otwarcie każdego, wysoko usytuowanego okna oraz akcesorium marki Velux typu roleta. Dodatkowo istnieje opcja przedłużenia drążka. Możesz również wyregulować jego długość, dzięki czemu dopasujesz go do okna. Drążek doskonale sprawdzi się również w przypadku rolet oraz trudno obsługiwanych moskitier. 

Stabilna konstrukcja 

Drążek wykonany jest z trwałego aluminium w eleganckim, metalicznym kolorze. Możesz być pewien, że tak skonstruowany produkt, będzie w zasięgu Twojej ręki przez lata. 

Dopasowany do różnego rodzaju okien i akcesoriów 

Drążek teleskopowy ZTC 200k doskonale sprawdzi się w przypadku okien dachowych Velux GGL oraz GGU. Dodatkowo narzędzie to możesz dostosować do różnego rodzaju rolet zarówno dekoracyjnych, jak i plisowanych. Ale to nie wszystko! Drążek ten służy również do obsługi innych akcesoriów typu żaluzje oraz nawiewniki.  

Sprawdź drążek teleskopowy do okien dachowych ZCA 200! 

Obejrzyj materiał video – Dakea RHA – roleta przyciemniająca! 

Obraz zawierający klucz, narzędzie

Opis wygenerowany automatycznie

Drążek teleskopowy do okien dachowych ZCA 200 (budujemy.eu). 

Drążek teleskopowy – jak używać? 

Obsługa drążka teleskopowego jest prostsza, niż myślisz! Wystarczy, że zablokujesz go w jednej z pozycji – dostępne są 4 pozycje. Drążek posiada odpowiednie zakończenie, co umożliwia sterowanie roletami. 

Z drążkiem wygodniej! 

Drążek teleskopowy otworzy każde okno i roletę! Wygodny, poręczny, stabilny i łatwy w obsłudze spełni Twoje oczekiwania. Ułatw sobie sprawę i zainwestuj w nowoczesny drążek teleskopowy Velux ZCT 200K. Poczuj 100% satysfakcji i wygody! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.