image 7

Oblachowanie do okna dachowego CLX 

Wykończenie okna to ważny proces każdego montażu. Dzięki temu możliwe jest pomyślne zakończenie instalacji okien dachowych. Zamontowałeś okno dachowe połaciowe i zależy Ci na jego efektywnym wykończeniu? Przedstawiamy oblachowanie do okna dachowego CLX, dzięki czemu  instalacja okna połaciowego pójdzie Ci szybciej, niż myślisz! Zobacz! 

Sprawdź oblachowanie zewnętrzne do okna CLX 55×78! 

Zobacz video – Daka RHA roleta przyciemniajaca instrukcja montażu 

Oblachowanie okna CLX to sposób na pomyślne wykończenie okna połaciowego (pixabay). 

Oblachowanie do okna CLX – dlaczego warto? 

Montaż oblachowania do okna CLX to dobry sposób na szybkie i bezproblemowe wykończenie okna połaciowego. Poniżej przedstawiamy zalety produktu. 

  • Funkcjonalność – w skład zestawu wchodzi aż 5 elementów, w tym profile kryjące dół i boki ościeżnicy oraz wkręty instalacyjne. Dzięki temu produkt należycie spełni swoją funkcję. 
  • Doskonałe dopasowanie do okien dachowych – zestaw oblachowania doskonale pasuje do okien dachowych RoofLITE+, niezależnie od materiału wykonania. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku okien plastikowych, jak i drewnianych. 
  • Elegancki wygląd – stylowy, szary kolor idealnie pasuje do oblachowania okien dachowych różnych marek. Produkt wykonany z malowanego proszkowo aluminium.  

Oblachowanie do okna to doskonała alternatywa, szczególnie w sytuacji demontażu okna dachowego w celu ponownego zastosowania, gdy okno nie jest wyposażone w kołnierz zewnętrzny.  

Sprawdź oblachowanie zewnętrzne CLX 114×118! 

Obejrzyj video – okno dachowe RoofLITE+ Solid PVC plastikowe APY B900 78×118 cm! 

Oblachowanie zewnętrzne do okna dachowego CLX 114×118 S6A (budujemy.eu). 

Największy sekret udanego montażu okna dachowego 

Oblachowanie CLX to dobry patent na wykończenie okna połaciowego i alternatywa dla brakujących elementów kołnierza zewnętrznego. Zbudowany z 5 ważnych elementów system sprawdzi się zarówno w przypadku okien dachowych marki RoofLITE+ jak i Dakea. Zainwestuj w wyżej wymieniony produkt i ciesz się funkcjonalnym oknem dachowym przez wiele lat! 

Sprawdź oblachowanie zewnętrzne do okna CLX 94×140! 

Obejrzyj materiał video – Dakea KUF Kolnierz uniwersalny instalacja! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.