image 7

Nowoczesne pokrycia dachowe z płaską dachówką? Mamy taki produkt (DAKEA KFT) 

Chcesz, by Twój budynek stał się obiektem podziwu dla osób z zewnątrz? Marzysz o eleganckim, rzucającym się w oczy pokryciu dachowym? Przedstawiamy innowacyjne pokrycie dachowe z dachówką płaską. Podobnie jak nowoczesne okna dachowe, tego typu pokrycia dachowe podbijają rynek. Dzięki temu dopasujesz swój dach do aktualnych trendów. Sprawdź! 

Zobacz wpust dachowy pionowy SITA TRENDY! 

 

Dlaczego warto postawić na nowoczesne pokrycie dachowe?  

Dlaczego warto postawić na nowoczesne pokrycia dachowe? 

Nowoczesne pokrycie dachowe staje się coraz bardziej popularnym przedsięwzięciem ze względu na modernistyczny, minimalistyczny styl. Poniżej przedstawiamy jego zalety. 

  • Elegancki wygląd – nowoczesne kołnierze takie jak KFT marki DAKEA wpływają na estetykę dachu i całego budynku, oddając jego nowoczesny wydźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się gustownym wykończeniem okna dachowego.  
  • Łatwa instalacja – kołnierz jest łatwy do zamontowania nawet dla osób, które mają zerową wiedzę z zakresu prac montażowych i remontowych.  
  • Praktyczność –  kołnierz do płaskich dachówek sprawiają, że idealnie dopasowany wygląda estetycznie na dachu. 
  • Szeroki wybór – obecnie na rynku można wyróżnić wiele rodzajów kołnierzy do okien dachowych, w zależności od przeznaczenia i rodzaju pokrycia dachowego a także wielkości. Dzięki temu dopasujesz produkt do swoich oczekiwań. 

Zobacz cęgi blacharskie! 

Obejrzyj video – Rooflite + DUA! 

Nowoczesy kołnierz do dachówki płaskiej zakładkowej Dakea  

Firma Dakea ze względu na ponad 70-letnie doświadczenie cieszy się dużą popularnością na rynku. Dlatego właśnie w jej ofercie znajdziesz wiele możliwości, w tym ofertę kołnierzy do dachówek płaskich zakłądkowych.  

Marka Dakea oferuje okna dachowe i akcesoria najwyższej jakości z długoterminową gwarancją. Dlatego możesz mieć pewność, że inwestując w produkty Dakea, uzyskasz 100% satysfakcji z zakupu. 

Sprawdź kołnierz do pokryć falistych TFX! 

Zobacz materiał video – sklep budujemy.eu. 

Podążając za nowoczesnością… 

Stawiając na nowoczesne, oryginalne dachówki płaskie podążasz w stronę modnych, aktualnych trendów. Postaw na modernistyczny, elegancki styl i ciesz się wyjątkowym designem swojego domu! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.