Moskitiera ZIA marki Rooflite+ – pasuje do każdego poddasza

Moskitiera ZIA marki Rooflite+ – pasuje do każdego poddasza

Okres letni to czas ciężkich zmagań z natrętnymi insektami. Nie możesz cieszyć się urokami lata z powodu uciążliwych owadów? Szukasz skutecznego  sposobu na odegnanie komarów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, jakim jest moskitiera na okno dachowe. Dzięki temu pozbędziesz się natrętnych insektów! Sprawdź!

Zobacz moskitiery!

Moskitiera to sprawdzony sposób na odegnanie komarów (pixabay).

Moskitiera na okno dachowe – dlaczego warto?

Moskitiery na okno dachowe spełniają różne funkcje. Jedną z nich jest ochrona przed owadami takimi jak muchy, komary, ćmy, itp. Dzięki temu możesz liczyć na spokojny, miły, letni wieczór bez dokuczliwych insektów. Moskitiera posiada siatkę zapobiegającą przedostaniu się owadów do wnętrza, dzięki czemu jest skuteczniejsza niż preparaty i środki owadobójcze.

Kolejną, ważną funkcją jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji we wnętrzu. Przezroczysta moskitiera na okno dachowe dostarczy Twojemu pomieszczeniu jeszcze więcej naturalnego światła, dzięki czemu w Twoim pokoju zapanuje wakacyjny klimat.

Moskitiera ZIA – trwała jak skała

Szukasz trwałej i skutecznej moskitiery, dzięki której pozbędziesz się owadów? Wypróbuj moskitierę ZIA, dopasowaną do następujących wymiarów:

  • 1120 x 2000 – wnęka,
  • 114 x 118 – okno.

Moskitiera ZIA zbudowana z jest z jakościowego materiału, dzięki czemu wykazuje wysoką odporność na czynniki atmosferyczne. Dodatkowo jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu (do mycia możesz użyć miękkiej ściereczki z mikrofibry).

Kolejną zaletą jest uniwersalność. Moskitiera ZIA pasuje do każdego poddasza oraz sufitu. Dodatkowo siatka pozwala na otwarcie okna przy równoczesnej ochronie przed owadami, zapewniając cyrkulację powietrza. Z moskitierą ZIA możesz nadal podziwiać letnie zachody słońca przy lampce dobrego wina.

Moskitiera do okien dachowych ZIA 114×118 S6A S06 (budujemy.eu).

Przepis na udane lato

Moskitiera ZIA to skuteczny sposób na pożegnanie natrętnych insektów. Wykonana ze stabilnego, odpornego materiału, będzie Ci służyć każdego lata! Ciesz się udanym, letnim sezonem i zamów produkt już dziś!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.