Wylaz dachowy Fenstro doskonale pasuje do pomieszczen nieuzytkowych na poddaszu 1024x682 1

Modele i rozmiary wyłazów dachowych Fenstro

Modele i rozmiary wyłazów dachowych Fenstro

Chcesz urządzić poddasze, jednak obawiasz się wilgoci? W tym artykule poznasz podstawowe modele i rozmiary wyłazu Fenstro marki Rooflite+ , przeznaczonego do niezamieszkałych pomieszczeń. Zobacz!

Sprawdź wyłaz Fenstro 45×55!

Wyłaz dachowy Fenstro doskonale pasuje do pomieszczeń nieużytkowych na poddaszu (pixabay).

Wyłaz Fenstro – sposób na bezpieczne wejście na dach i wentylację

Wyłaz Fenstro marki Rooflite+ umożliwia bezpieczne i łatwe wejście na dach. Pomieszczenia nieużytkowe typu strych lub wnętrza magazynujące przedmioty są szczególnie narażone na działanie wilgoci. Otwierany do góry lub na bok wyłaz Fenstro zapewnia właściwą wentylację wnętrza. Dzięki temu nie musisz obawiać się rozwoju grzybów lub pleśni na poddaszu.

Zobacz wyłaz dachowy dwuszybowy Rooflite 65 x 65!

Dlaczego Fenstro?

Wyłaz Fenstro wyprodukowany z zabezpieczonego przeciwgrzybicznie drewna jest odporny na zniszczenia i uszkodzenia, dzięki czemu należycie spełni swoją funkcję. Dodatkowo posiada zintegrowany kołnierz instalacyjny, gumowe uszczelki oraz pianki, co zapewnia całkowitą szczelność i odporność na warunki atmosferyczne.

Wyłaz Fenstro marki Rooflite+ posiada odpowiednie właściwości termoizolacyjne, dzięki obecności podwójnego pakietu szybowego. Produkt o kilkuletniej gwarancji. Nie musisz obawiać się wymiany wyłazu!

Wyłaz wyposażony jest w chromowaną klamkę z dwoma pozycjami wentylacji, co zapewnia skuteczne przewietrzenie wnętrza i komfort użytkowania.

Rozmiary i modele

Wyróżniamy kilka rozmiarów i modeli wyłazu Fenstro.

Dostępne rozmiary:

  • 45 x 55
  • 45 x 73
  • 65 x 65
  • 85 x 85
  • 48 x 90
  • 90 x 48

Modele:

  • Wyłaz dachowy Fenstro Fe.
  • Wyłaz dachowy Fenstro z Organicznikiem Fe –  organicznik umożliwia swobodne użytkowanie oraz zatrzymanie wyłazu w dowolnej pozycji.
  • Wyłaz dachowy z kołnierzem paroprzepuszczalnym Fe –  gwarancja szczelności i ochrony przed czynnikami atmosferycznymi.
DWUSZYBOWY WYŁAZ DACHOWY FENSTRO 45×55 + KOŁNIERZ (budujemy.eu).

Sprawdź  Velux wyłaz dachowy VTL 025 45 x 55!

Dobierz model i rozmiar do swoich oczekiwań!

Wyłaz Fenstro dostępny jest w kilku rozmiarach i modelach. Wybór zależy od upodobań klienta oraz rodzaju dachu. Dobierz odpowiedni wyłaz i zadbaj o swoje poddasze!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.