termometr markiza

Markizy zewnętrzne MHL – chłodny klimat we wnętrzu domu

Markizy zewnętrzne MHL – chłodny klimat we wnętrzu domu

Obawiasz się wysokich kosztów klimatyzacji latem? Chcesz ograniczyć ilość wpadającego światła, nie tracąc pola widokowego? Pragniesz zainwestować w stabilny produkt nie wymagający wymiany po dłuższym czasie użytkowania? Markizy zewnętrzne na okno dachowe pomogą Ci rozwiązać wyżej wymienione problemy. Zobacz!

Sprawdź roletę przyciemniającą do Dakea, Dakstra, Fakro, Velux!

Markiza reguluje temperaturę we wnętrzu i zapobiega nagrzaniu poddasza (pixabay).

Markiza VELUX MHL – dlaczego warto?

Istnieje kilka powodów, dla których warto postawić na markizę MHL. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Markiza VELUX MHL – chłodny klimat we wnętrzu

Mieszkanie na poddaszu ma również swoje minusy ze względu na wysoką temperaturę. Dlatego przed zbliżającym się okresem letnim, warto pomyśleć o rozwiązaniu, pozwalającym na zredukowanie ciepła.

Markizy na okno dachowe blokują aż do 90% promieni słonecznych, zanim dostaną się one do wnętrza. Dzięki temu markiza MHL reguluje temperaturę w pomieszczeniu w letnie, upalne dni (obniża nawet o kilka stopni). Nie musisz inwestować w klimatyzację, natomiast we wnętrzu możesz „pooddychać” świeżym, lekkim powietrzem.

Sprawdź roletę SSR!

Pokój z widokiem

Wiele osób marzy o pokoju z widokiem na piękny krajobraz przyrody. Widoczność nie tylko wpływa na wystrój otoczenia, ale i Twoje samopoczucie. Dlatego markiza zewnętrzna VELUX MHL ogranicza ilość światła, nie zasłaniając widoczności.

Wytrzymałość

Markiza zewnętrzna MHL zbudowana jest z materiału odpornego na zabrudzenia i czynniki atmosferyczne. Dzięki temu „przeżyje” każdą burzę.

Zobacz markizę MHL!

Markiza oryginalna VELUX MHL MK00 na okno 78×160 (budujemy.eu).

Markiza MHL na okno dachowe – ochłoń w upalny dzień!

Markiza VELUX MHL to dobry sposób na ochronę przed nagrzaniem poddasza oraz  regulację temperatury we wnętrzu. Dodatkowo zapewnia widoczność oraz wykazuje się wytrzymałością i odpornością na zabrudzenia. Postaw na markizę  zewnętrzną MHL i bądź szczęśliwym Panem/Panią domu!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.