Odpowiednio dobrany kolnierz zabezpieczy dach przed dzialaniem czynnikow atmosferycznych 1024x576 1

Kołnierz uniwersalny TFX marki Rooflite+

Kołnierz uniwersalny TFX marki Rooflite+

Montaż okna dachowego wymaga ingerencji narzędzia, odpowiedzialnego za bezpieczne odprowadzenie wody opadowej, takiego jak kołnierz. Chcesz zamontować okno dachowe, jednak nie wiesz, jak dobrać kołnierz? W niniejszym artykule przedstawiamy uniwersalny kołnierz marki Rooflite+ o wysokim stopniu wodoszczelności. Zobacz!

Odpowiednio dobrany kołnierz zabezpieczy dach przed działaniem czynników atmosferycznych (pixabay).

Jaki kołnierz do pokryć falistych?

Faliste pokrycia dachowe typu blachodachówka uchodzą za jedne z popularnych rodzajów. Wyżej wymienione typy wyróżniają się uniwersalnością, eleganckim wyglądem, wpływającym na estetykę dachu oraz możliwością łatwego i szybkiego montażu. Montując okno dachowe w przypadku pokryć falistych, warto pamiętać o doborze właściwego kołnierza zapewniającego uszczelnienie okna dachowego. Poniżej przedstawiamy czynniki, na które warto zwrócić uwagę przy doborze produktu.

  • – kołnierz powinien być dopasowany do wysokości profilu pokryć.
  • –dobierając kołnierz, należy określić kąt nachylenia dachu.
  • –odpowiedni kołnierz powinien posiadać dodatkowe akcesoria i fartuchy, umożliwiające skuteczne odprowadzenie wody opadowej.
  • – narzędzie powinno być wykonane ze stabilnego, odpornego na działanie czynników atmosferycznych materiału.

Zobacz kołnierz do pokryć falistych TFX 114 x 118!

Kołnierz do okna dachowego TFX 114×118 S6A (budujemy.eu).

Kołnierz TFX marki Rooflite+ Dlaczego warto?

Planujesz montaż okien dachowych na falistym pokryciu? Szukasz produktu o wysokim stopniu wodoszczelności? Wybierz kołnierz TFX marki Rooflite+.

Kołnierz TFX posiada piankę, umożliwiającą bezpieczne odprowadzenie wody opadowej. Produkt wykonany jest z odpornego na działanie czynników UV i stabilnego aluminium. Inwestując w kołnierz TFX wspierasz markę Rooflite+ w walce z zanieczyszczeniem środowiska, gdyż produkt nie zawiera ołowiu.

Kolejną, pożądaną cechą wyżej wymienionego produktu jest uniwersalność. Kołnierz TFX jest dopasowany do okien dachowych różnych marek takich jak Dakea, Dakstra, Magnetic, Rooflite, itp.

Szczelnie i stabilnie!

Kołnierz TFX, wykonany ze stabilnego materiału, zapewni całkowitą szczelność okna z pokryciem dachowym. Ciesz się udanym montażem i zamów kołnierz już teraz!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.