Kolnierz paroprzepuszczalny ochroni Twoje wnetrze przed zawilgoceniempixabay. 1024x682 1

Kołnierz paroprzepuszczalny RUC – kołnierz ułatwiający szybki montaż okna dachowego

Kołnierz paroprzepuszczalny RUC – kołnierz ułatwiający szybki montaż okna dachowego

Zamontowałeś w domu okno dachowe, jednak obawiasz się wilgoci? Zastanawiasz się, jak uszczelnić okno dachowe? W tym artykule poznasz funkcję nowoczesnego kołnierza paroprzepuszczalnego RUC. Dzięki temu nie tylko ochronisz okno przed zawilgoceniem, ale i ułatwisz proces montażu! Sprawdź!

Zobacz kołnierz TFX!

Kołnierz paroprzepuszczalny ochroni Twoje wnętrze przed zawilgoceniem(pixabay).

Funkcje kołnierza paroprzepuszczalnego

Kołnierz uszczelnia okno dachowe, zapewniając właściwe połączenie z pokryciem dachowym. Wyróżniamy kilka rodzajów kołnierzy. Jednym z nich jest kołnierz paroprzepuszczalny, zawierający wysokoparoprzepuszczalną membranę, która blokuje wilgoć przedostającą się do okna dachowego.

Tego typu kołnierz ochrania przed innymi czynnikami atmosferycznymi takimi jak wiatr, grad, śnieg itp.

Zobacz kołnierz do okna na rąbek stojący!

Kołnierz do okna na rąbek stojący SSX 78×140 M8A(budujemy.eu)
Kołnierz do okna dachowego TFX 114×118 S6A(budujemy.eu).

Zobacz kołnierz do pokryć płaskich!

Sekret szybkiego montażu okna dachowego

Montaż okna dachowego może być szybki i bezproblemowy dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu narzędziu, jakim jest kołnierz paroprzepuszczalny RUC zwany (Quick Install). Poniżej przedstawiamy korzyści, jakie zyskasz, inwestując w wyżej wymieniony produkt.

  • Ochrona przed wilgocią – kołnierz wykonany jest z rozciągliwego polistyrenu oraz posiada wysoki współczynnik wodochłonności, dzięki czemu chroni okno przed działaniem wilgoci.  Możesz być pewien, że kołnierz RUC spełni swoją funkcję podczas intensywnych opadów deszczu.
  • Krótki czas montażu okna dachowego – kołnierz przyspiesza czas instalacji okna.
  • Trwały i odporny produkt – kołnierz RUC cechuje się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne i wytrzymałością na rozciąganie.
  • Łatwy i szybki montaż – kołnierz RUC nie wymaga ingerencji w folię oraz składania, dzięki czemu jego instalacja okaże się szybsza, niż myślisz!

Kołnierz RUC – zapewnij ochronę przed wilgocią!

Inwestując w kołnierz paroprzepuszczalny RUC, nie tylko przyspieszasz montaż okna dachowego, ale i  zapewniasz skuteczną ochronę przed działaniem wilgoci. Ciesz się nowym oknem dachowym i postaw na kołnierz RUC!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.