Wylaz nie tylko zapewnia wentylacje ale i doswietla pomieszczenia znajdujace sie na poddaszu pixabay. 1024x576 1

Dwuszybowy wyłaz dachowy FENTSRO FE 85×85 marki Rooflite+ dla wymagających

Dwuszybowy wyłaz dachowy FENTSRO FE 85×85 marki Rooflite+ dla wymagających

Pomieszczenia nieużytkowe są szczególnie narażone na działanie wilgoci. Dlatego w tego typu miejscach ważna jest odpowiednia wentylacja oraz oświetlenie. Takie warunki zapewnia wyłaz. Posiadasz w domu strych, jednak obawiasz się negatywnych skutków wilgoci? Przedstawiamy nowoczesny, dwuszybowy wyłaz dachowy Fenstro 85×85 marki Rooflite+! Zobacz!

Sprawdź wyłazy dachowe!

Wyłaz nie tylko zapewnia wentylację, ale i  doświetla pomieszczenia, znajdujące się na poddaszu (pixabay).

Jak dobrać odpowiedni wyłaz?

Okno dachowe na poddaszu to dobra inwestycja, dla osób, które cenią sobie doświetlone, tętniące energią pomieszczenia. Dostęp do naturalnego światła jest również istotny w przypadku pomieszczeń nieużytkowych, przeznaczonych do magazynowania rzeczy i przedmiotów. Taką funkcję pełni nie tylko okno dachowe, ale i wyłaz, który zapewnia bezpieczne wejście na dach oraz właściwą wentylację.

Dobierając wyłaz dachowy, warto zwrócić uwagę na materiał wykonania, wpływający na poziom stabilności produktu i odporności na działanie czynników zewnętrznych.  Odpowiedni wyłaz jest funkcjonalny, posiada wysoką szczelność i izolacyjność. W przypadku ostatniej cechy warto postawić na wyłaz dwuszybowy, zabezpieczający otoczenie przed utratą ciepła.

Dwuszybowy wyłaz Fenstro 85×85 marki Rooflite+ – dlaczego warto?

Chcesz „wpuścić” do swojego wnętrza odrobinę światła? Szukasz wyłazu, dopasowanego do dachu o nachyleniu od 15 do 60 stopni? Postaw na dwuszybowy wyłaz Fenstro 85×85 marki Rooflite+!

Wyłaz dwuszybowy Fenstro jest:

  • Skuteczny – produkt posiada dwie pozycje wentylacji, dzięki czemu efektywnie oczyści wnętrze z zanieczyszczeń.
  • Funkcjonalny – oprócz wentylacji, wyłaz zapewnia bezpieczne wejście na dach oraz doświetla wnętrze.
  • Stabilny i szczelny– produkt wykonany jest z impregnowanego przeciwgrzybicznie drewna. Dodatkowo posiada uszczelkę klinową. Możesz być pewien, że Twój wyłaz spełni swoją rolę zarówno podczas  deszczowej jesieni, jak i upalnego lata.
  • Łatwy do zmontowania – produkt posiada elastyczny system, umożliwiający bezproblemowy i szybki montaż.
WYŁAZ DACHOWY DWUSZYBOWY ROOFLITE 85×85 + KOŁNIERZ (budujemy.eu)

Dobierz produkt do swoich oczekiwań!

Dwuszybowy wyłaz Fenstro jest zaadresowany dla bardziej wymagających klientów ze względu na wysoką jakość i funkcjonalność. Dobierz produkt do swoich oczekiwań i postaw na wyłaz Fenstro 85×85 marki Rooflite!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.