Posiadasz pokrycie dachowe z blachy na rąbek stojący? Mamy do tego idealny kołnierz do okna dachowego (Rooflite+)!

Wiele osób inwestuje w blachy na rąbek stojący. Tego typu pokrycie dachowe dodaje budynkowi uroku, dzięki nowoczesnemu, estetycznemu stylowi. Posiadasz dach z blachy na rąbek stojący i chcesz zainstalować okna dachowe? Nie wiesz, jak uszczelnić okno dachowe? Poniżej przedstawiamy kołnierz dopasowany do blachy na rąbek stojący. Dzięki temu sukcesywnie zamontujesz i uszczelnisz okno na swoim dachu. Sprawdź!

Zobacz kołnierz do okna na rąbek stojący KSS 55×78 C2A!

Warto dopasować kołnierz do pokrycia dachowego (pexels).

Jaki kołnierz do blachy na rąbek stojący?

Dachy z blachą na rąbek stojący posiadają rąbek o określonej grubości. Wybierając kołnierz do takiego pokrycia, warto wziąć pod uwagę walory estetyczne. Tego typu kołnierz powinien elegancko komponować się z nowoczesną obudową pokrycia dachowego oraz zasłaniać nieestetyczne mankamenty dachu.  Odpowiednio dobrany kołnierz powinien również współgrać z oknami dachowymi.

Kolejną, ważną kwestią jest poziom trudności montażu. Dlatego dobierając kołnierz do blach na rąbek stojący, warto wybrać łatwy i szybki do zamontowania model. Dzięki temu praca dekarza pochłonie mniej czasu.

Dopasowując kołnierz do pokrycia na rąbek stojący, warto również wziąć pod uwagę parametry rąbka. Istnieją kołnierze przeznaczone do rąbków o grubości 25, 40 lub 50 mm, itp.

Sprawdź Kołnierz do okna na rąbek stojący SSX 114×118!

Kołnierz do okna na rąbek stojący SSX oraz KSS –praktycznie i estetycznie!

Kołnierze KSS i SSX przeznaczone są do blachy z rąbkiem o grubości do 50 mm. Produkty wykonane są z eleganckiego, odpornego na uszkodzenia zewnętrzne aluminium. Tego typu kołnierze idealnie pasują do okien dachowych Rooflite+ jak i Dakea, tworząc spójną kolorystykę. Takie połączenie nadaje oknom i dachowi oryginalności.

Kołnierz marki Rooflite+ pełni również funkcję praktyczną. Dzięki odpornemu na działanie czynników zewnętrznych aluminium, kołnierz spełni swoją rolę nawet podczas najbardziej ekstremalnych warunków pogodowych. Produkt cechuje się wysoką wodoszczelnością,jest przystosowany do montażu na dachach o nachyleniu od 15 do 90 stopni.

Łatwy i szybki montaż kołnierzy KSS i SSX to kolejny powód, dla którego modele te są najczęściej wybierane na rynku.

Kołnierz do okna na rąbek stojący KSS 94×140 P8A (budujemy.eu).

Dobierz kołnierz do pokrycia dachowego!

Przedstawiliśmy popularne i skuteczne modele kołnierzy, przeznaczonych do dachu z blachą na rąbek stojący. Dobierz kołnierz do pokrycia dachowego i zapewnij swojemu budynkowi nowoczesny wygląd!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.