Kołnierz Kombi do blachy na rąbek stojący (SSC) Dakea oraz RoofLITE+

Odpowiednio dopasowany kołnierz do pokrycia dachowego to sekret szczelnego połączenia okna z dachem. Dużą popularnością cieszą się blachy na rąbek stojący. Zastanawiasz się, jak skutecznie uszczelnić okno dachowe? Posiadasz metalowe pokrycie dachowe typu „Click”? W tym artykule przedstawiamy zalety kołnierza KOMBI do blachy na rąbek stojący. Zobacz!

Sprawdź kołnierz do pokryć płaskich LSX 66×118!

Kołnierz zapewnia szczelne połączenie okna z dachem (pexels).

Zestawy KOMBI – wyjątkowy klimat

Łączenie okien dachowych w zestawy KOMBI dodaje więcej naturalnego światła. Dodatkowo takie rozwiązanie optycznie powiększa przestrzeń, dzięki czemu możesz poczuć komfort i swobodę. Łączenie okien w zestawy KOMBI wpływa na estetykę poddasza, tworząc panoramiczny widok. Możesz liczyć na wyjątkowy klimat!

Zobacz kołnierz do pokryć falistych!

Kołnierz KOMBI SCC –dla pokryć „Click”

Posiadasz pokrycie dachowe z blachy na rąbek stojący, jednak nie wiesz, czym uszczelnić okno dachowe? Przedstawiamy skuteczny, dopasowany do dachów o nachyleniu od 15 do 90 stopni kołnierz przeznaczony do pokryć typu Click.

Dlaczego warto postawić na kołnierz SCC?

Sprawdź Rooflite + SCX!

  • Pełna wodoszczelność – kołnierz SCC, wyposażony w wydłużony fartuch zapewni pokryciu dachowemu szczelne połączenie, dzięki czemu nie musisz obawiać się przecieków.
  • Szybka i bezproblemowa instalacja – produkt jest łatwy do zmontowania, dzięki czemu oszczędzasz koszty i czas związany z montażem.
  • Odporność na czynniki zewnętrzne – kołnierz SCC doskonale spełni swoją funkcję zarówno podczas wysokich temperatur, jak i gwałtownych wichur.
  • Wysokie walory estetyczne – kołnierz wykonany z eleganckiego aluminium oczaruje wzrok niejednej osoby.

Bezołowiowy kołnierz do blachy na rąbek stojący SCC zabezpieczy Twój dach przed działaniem wody opadowej przez wiele lat.

Zobacz kołnierz do okna na rąbek stojący SSX!

Kołnierz do okna na rąbek stojący SSX 55×78 C2A (budujemy.eu).

Dobierz właściwy kołnierz do swojego dachu!

Wodoszczelny i stabilny kołnierz SCC doskonale sprawdzi się w przypadku metalowych pokryć dachowych typu „Click”. Dopasuj kołnierz do swojego dachu i ciesz się szczelnym oknem dachowym przez wiele lat!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.