image

Czy warto zastosować kołnierz paroszczelny RVB? (marka DAKEA, RoofLITE+)

Chcesz zapewnić całkowitą szczelność okna dachowego? Obawiasz się destrukcyjnego wpływu wilgoci? Poznaj zalety kołnierza paroszczelnego RVB i zadbaj o właściwą paroizolację.  Zobacz!

Sprawdź kołnierz paroszczelny 55×78!

Kołnierz paroszczelny RVB skutecznie chroni wnętrze przed wilgocią, będącą następstwem rozwoju grzybów i pleśni(pixabay).

Kołnierz paroszczelny – jakie pełni funkcje?

Decydując się na montaż okna dachowego, warto pomyśleć o odpowiednim uszczelnieniu. W tym przypadku należy wykorzystać niezbędne narzędzia takie jak folie i kołnierze paroprzepuszczalne oraz paroszczelne. Poniżej przedstawiamy zalety kołnierza paroszczelnego.

Obejrzyj video – Rooflite + UCX!

 Folia paroszczelna – stop wilgoci

Folia paroizolacyjna zabezpiecza okno dachowe przed zawilgoceniem. Wilgoć niekorzystnie wpływa na właściwości wełny izolacyjnej, pełniącej funkcje termiczne. Dzięki temu nie musisz obawiać się strat ciepła w domu. Dodatkowo wilgotne powietrze przyczynia się do rozwoju grzybów i pleśni. Inwestując w kołnierz paroszczelny, możesz liczyć na dopływ świeżego, oczyszczonego z toksyn powietrza we wnętrzu.

Sprawdź Rooflite + TFP!

Kołnierz paroszczelny RVB – skuteczna bariera paroizolacyjna

Inwestując w folię paroszczelną, warto wziąć pod uwagę materiał wykonania, który nie przepuści wilgotnego powietrza. Poniżej przedstawiamy zalety najnowszego kołnierza RVB.

Zobacz kołnierz do pokryć płaskich!

Kołnierz Paroszczelny do okna dachowego 66×118 (budujemy.eu).

Sprawdź kołnierz paroszczelny RVB!

Zadbaj o wentylację wnętrza!

Inwestując w kołnierz RVB chronisz wnętrze przed wilgocią, zapewniając wentylację powietrza! Zadbaj o szczelność swoich okien i wybierz folię paroszczelną RVB!

Przeczytaj więcej na temat „jak uszczelnić okno dachowe”.

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.