Kołnierz do łupka marki Velux EDS 1000 

Odpowiednio dopasowany kołnierz na okno dachowe zapewnia skuteczne uszczelnienie okna, w tym odprowadzenie wody opadowej. Jednak istotne jest właściwe dobranie kołnierza do okna. Wyróżniamy kilka rodzajów kołnierzy, w tym kołnierze do pokryć zakładkowych, do papy, gontu, karpiówki, itp. W tym artykule poznasz właściwości kołnierza przeznaczonego do łupka marki Velux EDS. Sprawdź! 

Zobacz kołnierz do karpiówki Velux EDB! 

Obejrzyj materiał video – Dakea SCX46 kołnierz Kombi do pokryć płaskich. 

Jaki kołnierz do łupka? (pixabay). 

Kołnierz Velux EDS 1000 – dlaczego warto? 

Kołnierz EDS dostosowany jest do łupka dachowego, gontu bitumicznego oraz papy. Maksymalny profil pokrycia dachowego wynosi do 16 mm.  Dlaczego warto postawić na kołnierz EDS? 

Całkowite uszczelnienie okien dachowych 

Kołnierz EDS sukcesywnie odprowadza śnieg i wodę odpadową poza okno. Dodatkowym ułatwieniem jest obecność ciepłego montażu, co chroni okno dachowe przed utratą ciepła i zapobiega powstawaniu mostków termicznych. 

Eleganckie wykończenie okna dachowego 

Kołnierz EDS ze względu na szary, elegancki kolor sprawi, że Twój dom wyróżni się na tle innych budynków w sąsiedztwie.  

Pomyślny montaż okna dachowego 

Tylko prawidłowo zamontowane okno dachowe należycie spełni swoją funkcję. Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w postaci przecieków, warto postawić na kołnierz, który zagwarantuje właściwy przebieg procesu montażu. Możesz być pewien, że kołnierz EDS wpłynie na sukcesywne zakończenie instalacji okna. 

Innowacyjne rozwiązanie 

Kołnierz EDS to jedno z bardziej innowacyjnych wynalazków ze względu na obecność systemu ukośnych nacięć, co umożliwia dopasowanie do dachu. Kołnierz zbudowany jest z nowoczesnego materiału o długiej żywotności. 

Sprawdź kołnierz do pokryć płaskich Velux EDS! 

Obejrzyj materiał video –Dakea KUF kołnierz uniwersalny. 

Kołnierz do pokryć płaskich VELUX EDS 1000 78×118 (budujemy.eu). 

Zainwestuj w kołnierz  EDS już teraz! 

Posiadasz łupek, papę lub gont bitumiczny, jednak nie wiesz, jaki wybrać kołnierz! Postaw na kołnierz EDS 1000 marki Velux i zadbaj o poprawny montaż okna dachowego! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.