Kołnierz do blachy na rąbek EDQ 0000 Velux – nowoczesność i precyzja 

Kołnierz zapewnia szczelne połączenie okna z dachem oraz eleganckie wykończenie okna dachowego. Jednak funkcjonalność wyżej wymienionego produktu zależy od kilku uwarunkowań. Jednym z nich jest odpowiednie dopasowanie do pokrycia dachowego. W tym artykule przedstawiamy zalety kołnierza przeznaczonego do blachy na rąbek stojący EDQ Velux. Sprawdź! 

Zobacz kołnierz Velux do dachówek płaskich zakładkowych EDT 1000! 

Obejrzyj materiał video – kołnierz Kombi do pokryć płaskich! 

Kołnierz powinien być dopasowany do pokrycia dachowego (pixabay). 

Kołnierz EDQ – połączenie funkcji praktycznej z estetyczną 

Okno dachowe z kołnierzem EDQ nadaje pokryciu dachowemu uroku poprzez elegancki wygląd. Dodatkowo ułatwia montaż okna dachowego w blachach na rąbek stojący. Tym sposobem zapewnia szybkie, łatwe, szczelne oraz efektywne połączenie okna z pokryciem dachowym. Dzięki temu pełni funkcję praktyczną oraz estetyczną. 

Sprawdź kołnierz Velux do pokryć płaskich EDL! 

Obejrzyj materiał video –instrukcja montażu kołnierza do pokryć falistych Dakea KTF. 

Kołnierz EDQ do blachy na rąbek – stuprocentowa gwarancja 

Kołnierz EDQ wyposażony jest w płaski moduł podokienny, który nadaje budynkowi szyku oraz elegancji. Dzięki temu Twoje okno będzie się wyróżniać na tle okien innych budynków. Kołnierz wyposażony w paski izolacji termicznej, zapewnia dodatkową izolację ościeżnicy. Możesz liczyć na stuprocentową gwarancję szczelności. 

Kołnierz EDQ do blachy na rąbek jest polecany również ze względu na uniwersalność. Umożliwia montaż w dachach o nachyleniu 15-90 stopni oraz posiada szerokie zastosowanie. Produkt jest sprzedawany w zestawie z ramą izolacyjną oraz przeciwwilgociową. 

Zobacz kołnierz EDQ do blachy na rąbek! 

Kołnierz uszczelniający do blachy na rąbek EDQ 0000 66×140 FK08 (budujemy.eu). 

Obejrzyj materiał video –Daeka KUF kołnierz uniwersalny – instalacja! 

Wymarzone okno dachowe! 

Kołnierz EDQ wyposażony w detale, gwarantujące całkowitą szczelność ościeżnicy, umożliwia szybki i łatwy montaż okien dachowych w blachach na rąbek stojący. Dzięki temu możesz liczyć na całkowitą szczelność okna! Zainwestuj w kołnierz EDQ i ciesz się wymarzonym oknem dachowym! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.