Ile kosztuja okna dachowe 724x1024 1

Ile kosztują okna dachowe?

Ile kosztują okna dachowe?

Wiele osób zwraca uwagę głównie na wymiary i ceny okien dachowych. Istnieją czynniki, które mają wpływ na ostateczny koszt produktu. W tym artykule szczegółowo omówimy takie uwarunkowania. Sprawdź!

Zobacz okna dwuszybowe!

Ile kosztują okna dachowe? Sprawdzamy!(canva).

Okna dachowe a ceny

Ceny okien dachowych są zróżnicowane. Poniżej przedstawiamy główne czynniki, które mają ostateczny wpływ na ich koszt.

  • Rozmiar i ilość zamawianych okien.
  • Materiał wykonania.
  • Model i klasa okna.
  • Pakiet szybowy.

Zobacz okna trzyszybowe!

Rozmiar i ilość zamawianych okien

Rozmiar wpływa na cenę okien. Im większe wymiary okna, tym większy koszt poniesiemy. Dobór wielkości i ilości okien zależy od pewnych parametrów takich jak powierzchnia pomieszczenia i przeszklenia.

Materiał wykonania

Im bardziej stabilny materiał, tym większa cena. Dlatego okna PCV są trwalsze i droższe niż okna drewniane.

Zobacz okno PCV!

Okno dachowe 3 szybowe PCV PREMIUM 66×118+kołnierz (budujemy.eu)

Model i klasa okna

Końcowa cena okna zależy od jego  modelu i rodzaju. Poniżej przedstawiamy 3, najpopularniejsze klasy okien dachowych.

  • Standard–okna o podstawowych właściwościach i funkcjach. Zapewniają wentylację i oświetlenie wnętrza. Chronią pomieszczenie przed hałasem i wychłodzeniem. Jedna z najtańszych klas.
  • Standard Plus – nowoczesne i innowacyjne okna, charakteryzujące się większym stopniem funkcjonalności i energooszczędności. Umożliwiają sprawną wentylację poddasza oraz ochronę przed włamaniem. Okna te są droższe od klasy standard.
  • Premium – to najdroższe okna najwyższej jakości. Są atrakcyjne nie tylko ze względu na wysokie właściwości użytkowe, ale i wystrój, parametry izolacyjne, wygodę w obsłudze oraz dodatkowe funkcje, w tym zabezpieczenie antywłamaniowe. Okna dla bardziej wymagających konsumentów.

Pakiet szybowy

Cena okien dachowych zależy również od budowy pakietu szybowego, odpowiadającego za właściwą termoizolację. Właściwy pakiet szybowy chroni wnętrze przed włamaniem, przenikaniem światła oraz hałasem. Im grubsza szyba i więcej dodatkowych właściwości, tym wyższa cena.

Wybierz dogodny produkt w dogodnej cenie!

Cena okna dachowego zależy od oczekiwań klienta. Jeśli chcesz, by Twoje okno spełniało wyłącznie podstawowe funkcje, wybierz produkt w niższej cenie. Natomiast jeżeli cenisz dodatkowe właściwości okna, licz się z nieco większym wydatkiem. W końcu jakość kosztuje!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.