image 1

Funkcjonalność i korzyści – solarna markiza zaciemniająca SSS marki VELUX 

„Dusisz” się w pomieszczeniu z powodu wysokiej temperatury? Chcesz zapaść w głęboki sen, jednak uciążliwe promienie słoneczne, dobiegające z okna zakłócają Twój wypoczynek? Przedstawiamy korzystne rozwiązanie, jakim jest solarna markiza zaciemniająca.  

Solarne markizy zaciemniające ograniczają wysoką temperaturę z zewnątrz, wykorzystując naturalną energię słoneczną. W niniejszym artykule przedstawiamy zalety produktu, jakim jest solarna markiza zaciemniająca SSS marki Velux. Zobacz! 

Sprawdź markizę solarną zaciemniającą SSS marki Velux 94×118! 

Dlaczego warto zainwestować w okna dachowe i rolety marki Velux? 

Solarna markiza zaciemniająca SSS Velux – chłód, zaciemnienie i wyciszenie 

Solarna markiza zaciemniająca to dobry sposób na zapewnienie odpowiedniej temperatury we wnętrzu podczas piekielnych upałów. Produkt SSS marki Velux zbudowany jest ze stabilnego, zatrzymującego światło, grubego materiału. Dzięki temu solarne markizy zaciemniające zapewniają efekt „nocki na życzenie”, zaciemniając wnętrze, podczas gdy pragniesz zasnąć w ciągu letniego popołudnia. Dodatkowo materiał tkaniny niweluje odgłosy z zewnątrz, szczególnie dźwięki spadających kropel deszczu. 

Zobacz solarną markizę zaciemniającą Velux 78×98! 

Dlaczego Velux? 

Marka Velux uchodzi za jeden z najbardziej wyróżniających się na rynku producentów ze względu na jakościowe, sprawdzone produkty. Solarna markiza zaciemniająca SSS zbudowana jest z lakierowanego aluminium koloru szarego.  

Tkanina została poddana testom pod względem odporności na uszkodzenia i odkształcenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że markiza zaciemniająca spełni swoją funkcję oraz zachowa wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Produkt o 5-letniej gwarancji. 

Wykorzystaj zalety solarnej markizy zaciemniającej, aby zwiększyć swoje zyski w okresie letnim: 

  • Ochrona przed nagrzewaniem – gwarantuje komfort na poddaszu latem i zapewnia dodatkową izolację zimą 
  • Zaciemnienie – wykonane z trwałego materiału, który skutecznie blokuje promienie słoneczne  
  • Trwałość – przetestowana w ekstremalnych warunkach pogodowych, aby zapewnić ochronę przez cały rok 
  • Komfort – zdalnie sterowana, zasilana solarnie bez konieczności stosowania przewodów 
  • Łatwa w montażu – możliwość montażu od wewnątrz  

Solarna markiza zaciemniająca SSS Velux – wygoda to podstawa! 

Solarna markiza zaciemniająca jest wybierana ze względu na szybką, bezproblemową obsługę oraz łatwy montaż. Produkt nie wymaga okablowania. Markiza jest sterowana zdalnie za pomocą przycisku naściennego pilota.  

Dodatkowo inwestycja w system inteligentnego sterowania klimatem VELUX ACTIVE, w większym stopniu ułatwi obsługę markizy. Wyżej wymieniony sposób umożliwia sterowanie produktem za pomocą narzędzia w telefonie komórkowym z dowolnego miejsca na ziemi. Takie rozwiązanie umożliwia jeszcze większą elastyczność! 

„W imię ekologii” 

Solarna markiza zaciemniająca SSS marki Velux to dobra  alternatywa dla środowiska. Produkt działa dzięki baterii słonecznej, wbudowanej w silnik o wysokiej żywotności, co ogranicza straty związane z zużyciem kosztownej energii elektrycznej. Rozwiązanie to jest korzystne zarówno dla Twojego portfela, jak i naszej planety.  

Sprawdź markizę zaciemniającą SSS marki Velux 66×98! 

VELUX Solarna markiza zaciemniajaca SSS FK04 66×98 (budujemy.eu). 

Postaw na Velux i ciesz się funkcjonalnym produktem! 

Solarna markiza zaciemniająca SSS marki Velux to dobry sposób na regulację temperatury we wnętrzu podczas męczących upałów.  Zbudowana z wytrzymałego materiału, blokuje w dowolnym momencie ilość wpadającego światła. Łatwa w instalacji i obsłudze markiza SSS marki Velux to rozwiązanie korzystne również pod względem ekologicznym. Przekonaj się! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.