image 22

Zewnętrzna markiza elektryczna MML marki Velux – nowoczesne rozwiązanie

Nastał okres letni, a Ty zmagasz się z wysoką temperaturą we wnętrzu? Szukasz skutecznego i sprawdzonego akcesorium, które rozproszy promienie słoneczne? W tym artykule przedstawiamy rozwiązanie, jakim Markiza Velux MML. Zobacz!

Sprawdź markizę zewnętrzną na okno dachowe AMZ!

Obejrzyj materiał video – RoofLITE+ ZIA 480p!

Markiza chroni wnętrze przed działaniem promieni słonecznych Pixabay.

 Markiza MML marki Velux – W pogoni za innowacją

Markizy do okien dachowych marki Velux są częściej wybieranym na rynku produktem głównie ze względu na swoją oryginalność i innowacyjność. Są wykonane z przezroczystego materiału oraz zasilane elektrycznie. Dzięki temu markiza może być obsługiwana za pomocą specjalnego pilota.

Dodatkową innowacją jest system Velux Active , który umożliwia sterowanie akcesorium za pośrednictwem aplikacji w smartphone. Dlatego markiza MML marki Velux wykorzystuje nowoczesne rozwiązania.

Zobacz Velux solarną markizę zaciemniającą SSS!

Obejrzyj materiał video –Dakea PAA żaluzja pozioma!

Ogranicz promienie słoneczne!

Makiza MML marki Velux umożliwia ograniczenie promieni słonecznych nawet do 90%! Dzięki temu obniża temperaturę we wnętrzu. Im niższa temperatura, tym większy komfort dla Ciebie podczas upalnych dni.

Pole widokowe na zewnątrz

Kolejną, ważną funkcją markizy jest udostępnienie widoku na zewnątrz. Markiza ogranicza ilość wpadającego światła, nie zasłaniając widoku.

Stabilny i odporny materiał wykonania

Kolejną zaletą markizy jest stabilny i odporny na zabrudzenia materiał wykonania. Dzięki temu możesz być pewien, że produkt pozostanie funkcjonalny i użyteczny przez dłuższy czas.

Obsługa z dowolnego miejsca na ziemi

Markiza marki Velux MML może być obsługiwana zarówno w wersji z zasilaniem elektrycznym, jak i solarnym, dzięki czemu może być użytkowana nawet z dowolnego miejsca na ziemi.

Sprawdź markizę zewnętrzną sterowaną elektrycznie MML marki Velux!

Obejrzyj materiał video –Daeka SSR roleta solarna!

VELUX Markiza zewnętrzna elektryczna MML MK10 78×160 (budujemy.eu).

Markiza MML marki Velux – postaw na wygodę!

Markiza MML umożliwia zdalne sterowanie za pomocą pilota. Łatwe w użytkowaniu, funkcjonalne akcesorium zatrzyma promienie słoneczne jeszcze przed dotarciem do wnętrza! Przekonaj się!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.