Wokółokienna paroizolacja BBX 0000 – czy warto zamontować 

Zastanawiasz się, jak uszczelnić okno dachowe? Chcesz dodatkowo chronić wnętrze przed działaniem wilgoci? W tym artykule dowiesz się, na czym polega wokółokienna paroizolacja BBX 0000. Zobacz! 

Sprawdź wokółokienną izolację termiczną BDX 2000F! 

Obejrzyj materiał video –wyłaz dachowy Daeka Flex KFB! 

Warto postawić na dodatkową izolację (pixabay). 

Wokółokienna paroizolacja Velux – na czym polega? 

Chcesz mieć pewność, że Twoje okno zachowa swój stan przez dłuższy czas? Obawiasz się przedostawania szkodliwej dla otoczenia wilgoci do swojego wnętrza? Zainwestuj w dodatkową paroizolację wokółokienną. Materiał zbudowany jest ze stabilnej folii paroizolacyjnej, która stanowi barierę ochronną przed wilgocią.  

Zobacz wokółokienną izolację przeciwwilgociową BBX 000 78×160! 

Obejrzyj materiał video –Dakea kołnierz kombi do pokryć płaskich. 

Wokółokienna paroizolacja VELUX BBX 0000 78×160 (budujemy.eu). 

System wokółokiennej paroizolacji Velux 1000 zawiera również uszczelkę butylową zapobiegającą przedostawaniu się wilgoci oraz taśmę służącą do zespolenia folii z paroizolacją wnętrza. Tak szczelne połączenie okna z izolacją przeciwwilgociową  zabezpieczy Twoje wnętrze przed działaniem wilgoci, wpływającej na rozwój grzybów oraz pleśni. 

System BBX 0000 jest prosty i szybki do zmontowania nawet dla osób, które „raczkują” w budownictwie i pracach remontowych.  Izolacja jest dostosowana do dachów o kącie nachylenia 15-60 stopni. 

Zaletą izolacji przeciwwilgociowej BBX jest również szerokie zastosowanie. System dostosowany do różnych rodzajów okien oraz pokryć dachowych. 

Sprawdź izolację przeciwwilgociową BFX 1000F marki Velux! 

Obejrzyj materiał video –Dakea kołnierz do pokryć falistych KTF! 

Czy warto postawić na wokółokienną paroizolację okna? 

System BBX 000 jest wybierany na rynku ze względu na skuteczną ochronę przed przedostawaniem się wilgoci do wnętrza. Dlatego, jeśli chcesz zapewnić stuprocentową barierę ochronną przed działaniem wilgotności, natomiast Twoje okno dachowe znajduje się w pomieszczeniach podatnych na rozwój pleśni, nie czekaj, postaw na izolację BBX 0000! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.