Roleta wewnętrzna czy markiza zewnętrzna –  co lepiej wybrać w upalne dni?

Roleta wewnętrzna czy markiza zewnętrzna –  co lepiej wybrać w upalne dni?

Zarówno rolety, jak i markizy na okno dachowe to dobry sposób na skuteczne zredukowanie rozpraszających promieni słonecznych latem oraz zapewnienie odpowiedniej temperatury we wnętrzu. Na rynku istnieje wiele rodzajów wyżej wymienionych akcesoriów. Wybór zależy wyłącznie od oczekiwanych efektów i funkcji. Chcesz pozbyć się nadmiaru światła, zapewniając optymalny stopień oświetlenia? Postaw na roletę wewnętrzną na okno dachowe lub markizę zewnętrzną! Zobacz!

Roleta czy markiza? (pixabay).

Rolety wewnętrzne na okno dachowe – całkowita kontrola nad ilością światła

Roleta wewnętrzna to dobre rozwiązanie dla osób, które pragną regulować ilość padającego z zewnątrz światła. Chcesz zasnąć po nocnej zmianie i zależy Ci na całkowitym zaciemnieniu wnętrza? A może pragniesz pozbyć się uciążliwych promieni słonecznych, zapewniając dostęp do naturalnego światła? Rolety wewnętrzne na okno dachowe DUA lub RHA zapewniają kontrolę nad ilością padającego światła, umożliwiając częściowe lub całkowite zaciemnienie pomieszczenia.

Dodatkowo rolety, dostępne w kilku kolorach idealnie wpływają na wystrój otoczenia, tworząc wyjątkowy i pełen podziwu widok.

Zobacz rolety solarne!

ROLETA Przyciemniająca do DAKEA Rooflite 114×118 (budujemy.eu).
ROLETA Zaciemniająca DUA do RoofLite Dakstra 114×118 BEŻOWA (budujemy.eu).

Markiza zewnętrzna –  widok jak „z obrazu”

Lubisz podziwiać widok pięknego krajobrazu z zewnątrz? Zainwestuj w markizę zewnętrzną! Markiza to dobre rozwiązanie dla osób, które pragną ograniczyć ilość wpadających przez okno promieni słonecznych, nie zaciemniając całkowicie pomieszczenia.

Upalne dni to okres, w którym pragniemy poczuć nawiew świeżego powietrza we wnętrzu.  Markiza zewnętrzna skutecznie redukuje ilość ciepła, chroniąc pomieszczenie przed nagrzaniem.

Markiza do okien dachowych MIA FXA 66×98 Dakea, Dakstra, Rooflite, Solstro (budujemy.eu).

Dobierz produkt do swoich oczekiwań!

Wybierając roletę i markizę, warto zastanowić się nad oczekiwanym efektem. Jeśli pragniesz całkowitego bądź częściowego zaciemnienia pomieszczenia postaw na roletę wewnętrzną. Dla osób, które pragną  pozbyć się promieni słonecznych, zachowując dostęp do naturalnego światła, polecamy markizę zewnętrzną. Warto zaznaczyć, że podczas upalnych dni istotna jest odpowiednia ochrona przed nagrzaniem. Wybierając markizę zewnętrzną, zredukujesz ciepło do minimum, czując nawiew świeżego powietrza we wnętrzu.

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.