Roleta RHA i DUA – bezproblemowy montaż (marki DAKEA i Rooflite+) 

Latem zbyt duża ilość wpadającego światła może zakłócać nie tylko wypoczynek, ale i pracę przy komputerze. Rozwiązaniem są rolety na okno dachowe. Dobierając akcesoria do okien dachowych, warto zwrócić uwagę nie tylko na właściwości, ale i sposób montażu. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto zainwestować w roletę RHA i DUA! Sprawdź! 

Zobacz akcesoria do okien dachowych! 

Obejrzyj video – roleta solarna SSR – skuteczna ochrona przed upałem! 

Dlaczego warto postawić na roletę RHA i DUA? 

Roleta RHA – lekkie oświetlenie 

Roleta przyciemniająca RHA daje efekt lekko rozproszonego światła. Dzięki temu ogranicza ilość wpadających do wnętrza promieni słonecznych, nie zaciemniając całkowicie pomieszczenia. Doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną mieć dostęp do umiarkowanej ilości, naturalnego światła. 

Główną zaletą rolety przyciemniającej RHA jest łatwy, szybki i bezproblemowy montaż. Instalacja tego akcesorium zajmie Ci dosłownie kilka minut. Kolejną, ważną zaletą jest wygodny sposób użytkowania. Roletę RHA możesz zablokować w trzech pozycjach. Dostępna w eleganckim kolorze granatowym i beżowym roleta RHA nada Twojemu budynkowi uroku! 

Sprawdź markizę! 

Obejrzyj video – Dakea DUA – roleta zaciemniająca – instalacja! 

Roleta DUA – ciemność „na życzenie”! 

Chcesz zapaść w głęboki sen w ciągu słonecznego, letniego popołudnia? Wypróbuj roletę zaciemniającą DUA! Roleta zaciemniająca umożliwia całkowite zaciemnienie wnętrza, dzięki czemu do wnętrza nie przedostaje się nawet najmniejszy promień światła. 

Roleta DUA dostępna jest w eleganckich kolorach, dzięki czemu możesz czuć się w swoim wnętrzu jak w pałacu! 

Kolejną zaletą jest szybki, bezproblemowy montaż. Montując roletę DUA nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy, wystarczy, że zapoznasz się z instrukcją. 

Zobacz roletę zaciemniającą beżową! 

Roleta zaciemniająca DUA (budujemy.eu). 

Całkowita kontrola nad ilością wpadającego światła! 

Chcesz zyskać efekt lekko rozproszonego światła? A może marzysz o całkowitej ciemności podczas snu? Roleta RHA i DUA marki RoofLITE+ spełni Twoje oczekiwania! Przekonaj się! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.