Prosty montaż żaluzji weneckiej PAA (RoofLITE+) 

Wybierając dany produkt, często zwracamy uwagę nie tylko na jakość oraz estetykę, ale i komfort w użytkowaniu oraz poziom trudności instalacji. Nie chcesz ponosić wysokich kosztów ekipy montażowej? Chcesz zainwestować w łatwy do zmontowania produkt? Montaż żaluzji weneckiej RoofLITE+ zajmie Ci dosłownie kilka minut! Przekonaj się!  

Zobacz żaluzję poziomą wenecką PAA! 

Obejrzyj materiał video – markiza termoizolacyjna – instrukcja montażu! 

Łatwy montaż to podstawa! (pixabay). 

Dlaczego warto postawić na żaluzje? 

Żaluzje na okno dachowe uchodzą za jedne z popularniejszych sposobów na skuteczne rozproszenie uciążliwych promieni słonecznych w domu. Zbudowane ze stabilnego, odpornego na działanie wilgoci aluminium, przetrwają nawet najbardziej niekorzystne warunki.  

Dodatkowo żaluzje to dobry sposób na ograniczenie promieni słonecznych, wpadających do pomieszczenia. Posiadają system zwijania, dzięki czemu możesz je zatrzymać w dowolnym położeniu, co umożliwia kontrolowanie ilości światła. 

Kolejną, ważną funkcją są walory estetyczne. Większość żaluzji (w tym żaluzje weneckie) posiada biały, elegancki kolor, przez co podkreślą nowoczesny klimat wnętrza.  

Sprawdź markizę na okno Velux! 

Zobacz materiał video – roleta przyciemniająca RHA – instrukcja montażu! 

Zamontuj żaluzję w 5 minut! 

Samą żaluzję poziomą aluminiową możemy zainstalować na kilka sposobów. Poniżej przedstawiamy każdy z nich. 

  • Montaż bezinwazyjny do ramy okna – żaluzję możesz zamontować na regulowanych uchwytach. Montaż nie wymaga ingerencji w ścianę i ramę okienną. Uchwyt pasuje do każdego rodzaju okna, w tym okien PCV. 
  • Montaż inwazyjny nawierzchniowy – polega na montażu żaluzji poprzez przykręcenie żaluzji do ściany bądź ramy okna za pomocą górnych i dolnych uchwytów. 
  • Montaż inwazyjny przyszybowy – polega na przykręceniu żaluzji do listew trzyszybowych okna. 

Montaż żaluzji weneckiej jest prosty i szybki, gdyż zajmuje dosłownie kilka minut! Szczegółową instrukcję montażu znajdziesz tutaj! Obejrzyj materiał video i przekonaj się sam/a! 

Sprawdź roletę zaciemniającą! 

Żaluzja pozioma wenecka PAA 94×140 (budujemy.eu). 

Proste jak drut! 

Montaż żaluzji weneckiej okaże się dla Ciebie prostszy, niż myślisz! Wystarczy, że poświęcisz kilka minut! Przekonaj się sam/a! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.