Okna wyłazowe Velux do pomieszczeń użytkowych GXU i GXL – komfortowe połączenie 

Okno dachowe wyłazowe nie tylko sprawdzi się jako wyłaz na dach, zapewniający bezpieczne i stabilne wejście, ale i dodatkowo oświetli Twoje wnętrze. W tym artykule przedstawiamy zalety nowoczesnych okien dachowych wyłazowych marki Velux GXU i GXL! Sprawdź! 

Zobacz okno dachowe VELUX GXU 0066 66×118 FK06! 

Obejrzyj materiał video – RoofLITE+ SFX 540p! 

Okno dachowe wyłazowe zapewnia dodatkowe oświetlenie wnętrza (pixabay). 

Okna wyłazowe – dlaczego warto? 

Wyłazowe okna dachowe to doskonała alternatywa dla wyłazów dachowych, wykorzystywanych w nieogrzewanych pomieszczeniach. Okno dachowe wyłazowe ze względu na wysokie właściwości termoizolacyjne doskonale sprawdzi się w ogrzewanych wnętrzach. Dodatkowo ożywia i oświetla pomieszczenie. 

Okno dachowe Velux GXL – do kuchni i łazienki 

Okno dachowe wyłazowe Velux GXL to dobre rozwiązanie dla ogrzewanych pomieszczeń na poddaszu. Wyposażony w pakiet dwuszybowy  oraz klejoną szybę wewnętrzną, zachowa swoją odporność podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.  

Dodatkową zaletą jest wysoki komfort użytkowania. Boczna klamka oraz możliwość wyboru strony otwarciazapewnia łatwe i szybkie uruchomienie okna. Zdecydowanym ułatwieniem jest obecność mechanizmu wspomagającego podnoszenie skrzydła oraz blokowanie go w dowolnej pozycji. Okna zawierają elementy odporne na działanie wilgoci, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w kuchni oraz łazience. 

Zobacz Okno dachowe VELUX GXL FK06 3068 66×118! 

Okno dachowe Velux GXU –stuprocentowa funkcjonalność 

Okna dachowe wyłazowe Velux GXU zapewniają bezpieczne i stabilne wejście na dach co umożliwia dokonanie wszelkich prac renowacyjnych dachu. To właśnie okna dachowe Velux, wyposażone w siłownik gazowy zapobiegają zatrzaśnięciu okna, co podwyższa poziom bezpieczeństwa podczas prac remontowych dachu. 

Okna te o wysokim parametrze izolacji termicznej, dostosowane są do pomieszczeń użytkowych oraz wnętrz o wysokiej wilgotności. Wyposażone w nawiewnik zapewniają odpowiednią wymianę powietrza nawet przy zamkniętym oknie.  

Sprawdź Okno dachowe VELUX GXU 0066 55×78 CK04! 

Okno dachowe Velux GXU (budujemy.eu). 

Obejrzyj materiał video – RoofLITE+ UCX 13 540p! 

Dobre rozwiązanie dla pomieszczeń użytkowych! 

Okna dachowe wyłazowe GXU i GXL to dobre rozwiązanie dla wnętrz użytkowych, w tym wnętrz o podwyższonej wilgotności. Zainwestuj w produkt już teraz! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.