image 33

Okna dachowe Velux – nowoczesne rozwiązanie z górnym otwieraniem

Szukasz okna dachowego, które wpuści do Twojego wnętrza odpowiednią ilość naturalnego światła? Pragniesz zainwestować w okno o odpowiednich parametrach izolacyjnych, które zadba o właściwą wymianę powietrza w Twoim mieszkaniu? Okna dachowe Velux spełniają wyżej wymienione kryteria! Sprawdź!

Zobacz okno dachowe Velux GLU!

Obejrzyj materiał video – Dakea Control KFE wyłaz dachowy.

Wybierając okna dachowe warto wziąć pod uwagę nowoczesne rozwiązania (pixabay).


Dlaczego okna Velux?

Velux oferuje trzy warianty najwyższej jakości okien dachowych. Poniżej przedstawiamy omówienie każdego z nich.

  • Pakiet standard – wariant zawiera okna o 3-szybowym pakiecie o wysokich właściwościach termicznych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ciepło nie ucieknie na zewnątrz zimą. Okna zawierają konstrukcję Thermo Technology  oraz wysokie parametry izolacyjne. Zobacz okno GLL!
  • Pakiet Standard Plus – okna zapewniające panoramiczny widok oraz o wysokich właściwościach cieplnych. Okna te redukują hałas z zewnątrz, wyposażone są w górny uchwyt, ułatwiający otwieranie i zamykanie oraz wysokie parametry izolacyjne. Okno zapewnia wentylację bez konieczności otwierania.
  • Pakiet Premium – nowoczesne okna połaciowe o wielu funkcjach. W ofercie znajdują się okna o rozbudowanym systemie wentylacji, który daje możliwość wietrzenia wnętrza nawet przy zamkniętym oknie.  Dodatkowym udogodnieniem jest konstrukcja Thermo Technology oraz obecność uszczelek. Sprawdź okno GGL!

Okna dachowe Velux z górnym otwieraniem

W ofercie Velux znajdziesz okna z górnym otwieraniem. Zaletą tego typu okien jest łatwa obsługa, panoramiczny widok oraz więcej naturalnego światła na poddaszu. Velux uruchamia dostęp do system Velux Active, dający możliwość nowoczesnego sterowania produktami za pośrednictwem aplikacji z dowolnego miejsca na ziemi.

Okno dachowe VELUX GGL 3062 CK02 55×78(budujemy.eu).

Podążając szlakiem nowoczesności

Okna dachowe Velux to nowoczesne rozwiązania, bogate w innowacyjne systemy oraz dogodne sposoby otwierania i zamykania. Postaw na nowoczesność i zainwestuj w produkty marki Velux!