jak zadbac o wlasciwe wykonczenie schodow

Listwy wykończeniowe do schodów strychowych Dolle – dlaczego warto?

Listwy wykończeniowe do schodów strychowych Dolle – dlaczego warto?

Urządzając dom lub mieszkanie, warto zadbać o każdy szczegół. Jednak niekiedy remont pozostawia nieestetyczne ślady. Dlatego w celu ukrycia niechcianych mankamentów, warto postawić na akcesoria o właściwościach maskujących. W tym artykule przedstawiamy listwy maskujące do schodów Dolle. Sprawdź!

Jak zadbać o właściwe wykończenie schodów? (budujemy.eu).

Czym są listwy maskujące do schodów?

Strych to miejsce służące magazynowaniu i przechowywaniu rzeczy. Dlatego budowa strychu to ważny element planu architektonicznego domu. Jednak decydując się na poddasze nieużytkowe, warto zamontować odpowiednie schody.

Montując schody strychowe, należy pomyśleć o ich wykończeniu, w tym zamaskowaniu nieestetycznego miejsca łączenia sufitu ze skrzynią schodów. Dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w listwy maskujące.

Jak dobrać listwy maskujące do schodów strychowych?

Listwy maskujące powinny być odpowiednio dopasowane do schodów strychowych. Najlepiej, by listwy te były produkowane przez tą samą markę, co schody.  Wybór akcesoriów analogicznego producenta ma wpływ na sukcesywne zakrycie nieestetycznego otworu.

Listwy maskujące Dolle– sposób na estetyczny design

Dobór odpowiednich akcesoriów umożliwi szybkie i łatwe wykończenie schodów strychowych. Poniżej przedstawiamy zalety listwy maskującej Dolle. Zobacz!

  • Szybki i bezproblemowy montaż–decydując się na zakup akcesoriów wykończeniowych, często mamy problem z montażem. W tym celu poszukujemy fachowej ekipy montażowej, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Jednak na rynku istnieją narzędzia, które są łatwe do zamontowania dla nawet osób, które posiadają zerową wiedzę na temat remontu. Jednymi z nich są listwy maskujące Dolle, niewymagające użycia śrub.
  • Uniwersalność listwy maskujące Dolle dostosowane są do wszystkich typów tradycyjnych schodów strychowych ale tylko marki Dolle
  • Łatwa pielęgnacja – listwy maskujące Dolle są łatwe w myciu i odporne na zabrudzenia gdyż wykonane są z PCV.
DOLLE LISTWY MASKUJĄCE DO SCHODÓW ClickFix 140×70 (budujemy.eu).

Listwy maskujące Dolle – postaw na estetykę!

Listwy maskujące Dolle to uniwersalne i sprawdzone narzędzie, wpływające na wystrój schodów strychowych. Bezpieczne wejście na strych to podstawa!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.