Kołnierz Velux EDT 1000 – zalety i dopasowanie do dachówek płaskich zakładkowych 

Posiadasz dachówkę płaską? Nie wiesz, jak dobrać kołnierz do swojego pokrycia dachowego? Chcesz, by Twoje okno odpowiednio współgrało z dachem? Przedstawiamy nowoczesny, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów kołnierz do dachówek płaskich zakładkowych Velux EDT. Zobacz! 

Sprawdź kołnierz uszczelniający do blachy na rąbek EDQ! 

Obejrzyj materiał video – instalacja kołnierza do dachówek płaskich zakładkowych Dakea KFT! 

Jaki kołnierz do dachówek płaskich? (pixabay). 

Kołnierz do okien dachowych EDT – dla dachówek płaskich 

Kołnierz EDT jest dopasowany do płaskich dachówek zakładkowych. Dzięki elementom wyżej wymienionego produktu okno będzie idealnie współgrało z pokryciem dachowym. Dodatkowo takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia pracę dekarzy, umożliwiając bezpieczną instalację okien dachowych. 

Zobacz kołnierz Velux do pokryć płaskich EDL! 

Obejrzyj materiał video – Daeka IFC kołnierz izolacyjny ze spienionego polietylenu – instalacja. 

Kołnierz EDT – dlaczego warto? 

Kołnierz Velux EDT zapewnia eleganckie wykończenie okna dachowego. Przeznaczony jest do instalacji w dachach o nachyleniu od 20-90 stopni. Kołnierz posiada również wersję kombi, co umożliwia łączenie okien w zestawy. 

Kołnierze EDT są wybierane na rynku ze względu na stuprocentową szczelność. W zestawie znajdziesz izolację przeciwwilgociową oraz rynienkę odwadniającą, co umożliwia skuteczne odprowadzenie wody opadowej. 

Wysokie walory estetyczne 

Kołnierz EDT jest zbudowany z eleganckiego aluminium w szarym kolorze, co podkreśla walory estetyczne okna. Kołnierz EDT zawiera gąbkę chroniącą przed działaniem wilgoci.  

Łatwy i szybki montaż 

Kołnierz EDT jest lubiany przez dekarzy, gdyż zdecydowanie ułatwia instalację okna dachowego. Kolejną zaletą jest system ciepłego montażu BDX, co umożliwia dodatkowe zabezpieczenie okna przed utratą ciepła.  

Sprawdź kołnierz EDT! 

Obejrzyj materiał video – Dakea Control KFE wyłaz dachowy instrukcja montażu. 

Kołnierz Velux do dachówek płaskich zakładkowych EDT 1000 78×140 MK08 (budujemy.eu). 

Zainstaluj okno dachowe – Velux EDT

Kołnierz EDT umożliwia ocieplenie i uszczelnienie okna dachowego oraz jego szybką, sprawną instalację. Ciesz się urokiem nowoczesnych okien dachowych i zainwestuj w kołnierz do dachówek płaskich zakładkowych EDT! 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.